Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам кабел 16кв (червен и син ) и бас Hifonics

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам кабел 16кв (червен и син ) и бас Hifonics

    Продавам кабел 16кв на старо свалих го днес от колата защото прекарах 35кв.Кабела е червен 5 метра + 1 метър маса син , общо 6 метра. В края е срязано парче 30 см за място за предпазител. Има си кабелни обувки и на двата кабела.Цена на всичко 20 лв , мога да изпратя и по-куриер.Стара Загора , skype niggaz_nature_stz или на ЛС================================================ ===========Продавам говорител с кутия Hifonics WARRIOR 12" . Говорителя е двунамотков 2x6 om . На външен вид няма никакви драскотини и др. Причината поради която го продавам е че ми е слаб този говорител и направо ще си купувам говорители с по-голяма мощност (два ).При интерес може да се чуе в моята кола в момента се захранва с hifonics son of olympus 250W RMS . Цена заедно с кутията (която е правена специално за него ) - 100 лв"" Говорителя е пренавиван но няма никакви следи както и промени по звука след ремонта. Оправи го колега от Пловдив който има фирма за ремонт на говорители има и гаранция 6 месеца която не мисля че ще ми трябва и до сега няма никакъв проблем говорителя ползвам си го в колата докато ми пристигнат другите два. Ето характеристикиW122612" (30 cm) Subwoofer300/450 Watt, 2 x 6 Ohm2" (50 mm) SchwingspuleStahlkorbFs 27 Hz, Qts 0,36, VAS 100L, 89 dbEinbautiefe 145 mmEinbau?ffnung 280 mmhttp://www.fabulous-parts.de/product_info.php?manufacturers_id=20&products_id=2 75&osCsid=7a65097dd1fc04290ecabde71bbebed4За връзка skype niggaz_nature_stz или на ЛССтара Загора , но може и по-куриер.Ето и актуални снимки на говорителя
Working...
X