Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам GSM Телефон Sony-Ericsson W610i

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам GSM Телефон Sony-Ericsson W610i

    Телефона е на 2 години експлоатация, никога не е изтърван, не е падал, не е хвърлян, давен или бесен. Отнасял съм се към него като с любима играчка каквато е все още. Причина за продажбата - предподписах договор и ми подариха нови телефони, тежко ми е, но новото ме радва повече, въпреки недостатъците си.Телефонът е СИВ цвят, продавам го ПЪЛЕН комплект:1. Телефон2. Зарядно3. Кабел за данни USB4. Хендсфрий, а също и Hi-Fi слушалки (W-то идва от Walkman).5. Кутия + всичко, което е било в неяТелефонът включва и 512MB карта памет. Следи от употреба - четири протривания по краищата (няма ъгли) и по копчето за фотоапарата. TT Данни за телефона на адрес: http://www.gsmarena.com/sony_ericsso...ктуални снимки мога да дам утре. Актуална цена - 80лв. Пращам по ЕКОНТ/Интерлогистика/Спиди. Отвори и Виж само по ЕКОНТ.Батерията изкарва 4 дни на разговори и 7 дни в очакване на такива Ползван основно на Globul, на M-Tel дава +2 дни.За връзки, щепсели, контакти и заявки, тук на лични или на 088 6645999 - Стелиян
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    #2
    ъп

    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар

    Working...
    X