Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Diva FX-75

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Diva FX-75

    mp4-та е в отлично състояние.Вградена памет - 1 GBo Външна памет - mini SD картаo Голям 2.4 инчов TFT дисплей(262000 цвята)o Вграден високоговорителo Вградена 3.7 V литиево-полимерна батерия, USB 2.0o Музикален плейър - MP3, WMA,WAVo Видео плейър - AVI(XviD)o Диктофон - формат WAVo Разглеждане на снимки - JPEGo FM радио - диапазон 87.0 - 108 Мhz , автоматично и ръчно търсене на радио станции+зарядно/кабел за свързване.Цена 80лв. /договаряне/ Пращам с еконт с наложен платеж с опцията да го видите преди да го вземете.Тел. 0877415169Повече ще ме намерите на лично!Това на снимката е оцапано с пръсти на екрана, не е одраскано!!!

    #2
    Нова цена 70 лв.

    Коментар


      #3
      65 lv

      Коментар


        #4
        Колеги извинявам се за некоректната цена,незнаех колко струва.Един колега ми даде линк за да ми покаже, и ето нова цена 45 лв.http://www.handybg.com/Diva-FX-75-1GB-id527.html

        Коментар


          #5
          добре бе колеги нямали желаещи, 40 лв.

          Коментар


            #6
            35

            Коментар


              #7
              еи ще ме накарате без пари да го дам 30 лв. последно,ако не го иска никои си остава при мен

              Коментар


                #8
                Колеги разменям това и една nokia-5700-xpressmusic за друга нокиа/X6 или друга подобна.

                Коментар


                  #9
                  20 лв колеги,направо го подарявам а е чисто ново и неизползвано даже,с опцията да го видите преди да го вземете на еконт няма страшно,мп4-ката е супер ,става и да си пуснете нещо със слушалки,тънко е и няма да ви пречи в джоба.ако някои го иска да пише

                  Коментар


                    #10
                    Колега ако стои още ми пиши на ЛС.Поздрави!
                    Seat Ibiza 1.2 12v,ex.Fiat Brava 1.9JTD 105
                    ex bravo 1.6 16v,ex BMW 325 TD
                    ex opel corsa 1.6 16v,ex reno clio 1.2 ex seat ibiza 1.4

                    Коментар


                      #11
                      Колега продаде ли го?

                      Коментар


                        #12
                        ПРОДАДЕНО на колегата gmg_service

                        Коментар

                        Working...
                        X