Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам GPS-приемник Haicom BT-406C

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам GPS-приемник Haicom BT-406C

    Продавам този приемник, защото събира прах, а пък е перфектен, и по-добре да върши работа на някой, отколкото да прашасва. Ето характеристиките му, копирани от един сайт 20 проследяващи "All-In-View" канала o SiRf III чипсет с WAAS технология o Прецзност на позициониране то от 10m 2D RMS o Cold/Warm/Hot време на реакция: 42/38/1сек (Сила на сигнала > 30 dB-HZ o Честота на опресняване: 0.1сек o Поддържащ стандарт:NMEA-0183 с 19200 bps пренос на данни o Преноса на данни определени от потребителя може да бъде: 4800 до 57600 bps o Поддържа:Power Saving Mode o Съвместим с Bluetooth устройства със сериален порт (SPP) o Супер чувствителен за градски населени места o Ултра тънък и лесно преносим o Li-polymer батерия издържа на повече от 8h употреба o Вграден дигитален компас с 12 светлинни индикацииТова което ще получи купувачът е приемника, и кабел 1394 -> USB, както и кутията му. Другите неща и аз не съм ги получил като го купих преди време от колега от форума. Иначе го ползвах, като го свързвах към лаптопа, за Гармин. Не съм срещнал трудности със свързването му, свързва се през Bluetooth - виртуален сериен порт с всякакви устройства с Bluetooth - PDA, лаптопи, мобилни телефони (свързвал съм го със СЕ К750). Батерията издържа най-малко 8 часа при непрекъсната работа, и е литиево-йонна, а не полимерна, както пише навсякъде. За последно издържа 8 часа и половина, като не беше напълно заредена. (От време на време я разреждам и зареждам, за да я поддържам в кондиция.)Цена: 70 лвЗа контакт: ЛС във форума.По-късно ще кача снимка.

    #2
    Снимах го, в момента работи, червената светлинка е за компаса, показва Север, зелената е на Юг, а отдолу вляво мига една синя, когато не е свързан по Блутуут с друго устройство, и свети постоянно като е свързан. Вдясно свети зелена лампичка, когато се свърже със сателитите. Отгоре се пъха зарядният кабел, и допълнителната антена, ако някой иска да си купи. На най-долната снимка приемникът е в стая в панелен блок в кв. Слатина, на 1.5 метра от прозорец (у дома, все едно). На същото мястото китайската ми навигация не може да хване сигнал.Нова цена: 69.98 - само сега - промоция - минерална вода от 1/2 литър за из път, при покупка на приемника.
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Е, щом холуксите вървят по 60 лева, значи тоя спокойно може да си струва 68.90! Новата му цена е това! И промоция - вода литър и половина (българска)

      Коментар


        #4
        Нова промоция: Приемникът на цена 68.49, Бутилка вода 1.5 литра и само сега - подарък 5 пластамсови чашки с обем 0.33 литра. При обаждане или ЛС в следващите два часа - чашките стават 10 Телефон за контакти: 0898516706

        Коментар


          #5
          Към промоцията добавям и 3 броя клечки за уши (с памук от двете страни).

          Коментар


            #6
            дали ще работи с нокия н 80

            Коментар


              #7
              Работи с всичко, което има Блутуут сериен порт. За момента е работил с Нокиа Н95, СЕ к750, лаптоп ХП-НЦ6000, Блутуут за юсб на настолен компютър и изобщо - където съм го пробвал - там е работил.

              Коментар


                #8
                Все още се продава. Нова цена - 65 лева.Продаден

                Коментар

                Working...
                X