Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам елипси 5х7 Mac Audio - нови.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам елипси 5х7 Mac Audio - нови.

    Продавам елипси на Mac Audio, модел Mac Mobil 57.2. Размер 5х7 (182x125 mm) Елипсите са нови, купени по погрешка от брат ми, свирили са около 20 секунди за проба. (Купих 6x9, бартери не ме интересуват.)Марката е немска, ето сайта:http://www.mac-audio.de/Ето ги и в BGCarShop:.....Цена 40лв. без коментар (купени за 69 лв.) От Варна съм пращам по еконт.С кутия, кабели, найлони и книжка.Излющеното по кутията е от тиксото на Еконт! Грешен раздел->Преместена!Забранено е да се публикуват линкове към други сайтове, освен ако не става въпрос за показване на снимков материал и спецификации. Строго се забранява публикуването на линкове и препратки към други обяви, базари, търгове и ценови листи! Модераторски екип на fiat-bg.org
    Прикачени файлове

    #2

    Коментар


      #3
      Колеги, не се плашете от марката, няма нищо общо със Макдоналдс.

      Коментар


        #4
        tonihgt написа:
        Колеги, не се плашете от марката, няма нищо общо със Макдоналдс.
        Така си е, това са едни от най големите производители на аудиотехника в Германия, Audiovox/Magnat/Mac Audo, една и съща фирма с различни търговски марки .
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          понеже нямам време да меря размера ставали от заде на бравото кадето има място за колонки или трябва да режа кората

          Коментар


            #6
            Мисля че не, колега. Чувал съм че стават за предните врати, отзад май са кръгли. Може на кората, но да знаеш че нямат решетки по принцип, защото са за "вграждане във фабрични дупки"

            Коментар


              #7
              pe61 написа:
              понеже нямам време да меря размера ставали от заде на бравото кадето има място за колонки или трябва да режа кората
              Отзад на заводско предвидените места, ако не се лъжа трябва да са кръгли 13см.
              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

              Коментар


                #8
                batproho написа:
                pe61 написа:
                понеже нямам време да меря размера ставали от заде на бравото кадето има място за колонки или трябва да режа кората
                Отзад на заводско предвидените места, ако не се лъжа трябва да са кръгли 13см.
                Mоже и елипси 4x6 отзад, а 5х7 стават за вратите!

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10
                    Продадени!

                    Коментар

                    Working...
                    X