Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам GSM Nokia 6310i,автоусилвател Kenwood KAC-8020 и др

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам GSM Nokia 6310i,автоусилвател Kenwood KAC-8020 и др

    Продавам следните неща:Нокиа 6310i със зарядно и резервна батерия в добро техническо състояние.Панела е боядисван черен мат,ако някои иска знам магазин в който има оригинални.Цена 80лв.Автоусилвател Kenwood KAC-8020 двъканален.Може да се ползва за елипси.Аз го слушах с 8" бас и свири прилично.Единствено буксата на захранването липсва и са изкарани кабели.Цена 30лв.Комфорт модул Millenium за 2 ел.стъкла за кола-Чисто нов в кутийката20лв.Процесор Intel Celeron SL6VR 2Ghz/128/400Цена 8лв.Процесор Intel Celeron 1,6Ghz/128/400Цена 6лв.Рам Памет 64Mb PC100Цена 5лв.Процесор Intel Pentium PRO SL22Z 200 MHz 512 KBЦена 5лв.ТВ Тунер ФилипсЦена 15лв.....Снимки.....http://s238.photobucket.com/albums/f...niq_87/office/

    #2
    дай подробности за комфорт модула

    Коментар


      #3
      Ако не си продал комфорт модула до 25-ти 99% ще го взема

      Коментар


        #4
        Комфорт Модул

        kiler_4o написа:
        Ако не си продал комфорт модула до 25-ти 99% ще го взема
        Какво по точно те интересува...Качил съм схемата в линка със снимките.Ако те интересуват други подробности как работи пиши.

        Коментар


          #5
          Re: Комфорт Модул

          cherveniq_biker написа:
          kiler_4o написа:
          Ако не си продал комфорт модула до 25-ти 99% ще го взема
          Какво по точно те интересува...Качил съм схемата в линка със снимките.Ако те интересуват други подробности как работи пиши.
          Само чакам утре, или вдругиден да ми преведат пари и смятам да го взема. Ще го свържа по един или друг начин, разгледах схемата на алармата ми и тази на модула, смятам, че няма да имам проблем

          Коментар


            #6
            Re: Комфорт Модул

            kiler_4o написа:
            cherveniq_biker написа:
            kiler_4o написа:
            Ако не си продал комфорт модула до 25-ти 99% ще го взема
            Какво по точно те интересува...Качил съм схемата в линка със снимките.Ако те интересуват други подробности как работи пиши.
            Само чакам утре, или вдругиден да ми преведат пари и смятам да го взема. Ще го свържа по един или друг начин, разгледах схемата на алармата ми и тази на модула, смятам, че няма да имам проблем
            Днес пратих на колегата Dragonheart модула,но ако има и други желаещи мога да набавя още бройки.

            Коментар


              #7
              колегата е точен ,мерси за модула Yellow_Flash_Colorz_PDT_02
              Фиат завинаги!!!!
              Фиат Типо-1.4 75кс.
              Фиат Палио-1,7 ТД 70кс. 6000к и аз прогледнах
              фиат Крома 1.9 Multijet 16V-мечта

              Коментар


                #8
                добре, а въпросния модул какво представлява? Вдига ти стъклата докрай като натиснеш копчето, или като заключиш колата и ти е отворен прозореца? Аз аларма нямам, но имам централно заключване! Ще стане ли?
                Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                Коментар


                  #9
                  ....

                  rebel написа:
                  добре, а въпросния модул какво представлява? Вдига ти стъклата докрай като натиснеш копчето, или като заключиш колата и ти е отворен прозореца? Аз аларма нямам, но имам централно заключване! Ще стане ли?
                  При подаване на сигнал към модула(в зависимост от избрания тип на контролиране) се активира и ти вдига стъклата до край....докато не опре в горно положение.Модула следи напрежението към моторчето на стъклата и при повишаването му, го спира.Подходящо е за фиат с оригинално централно като на твоето пунто.Слагал съм на такова 2001г.,и ако неможеш да се справиш сам по добре званни да се разберем и аз ще ти го сложа.Сега видях че си от София,пиши на скаип и ще ти обясня всичко.

                  Коментар


                    #10
                    Re: Продавам GSM Nokia 6310i,автоусилвател Kenwood KAC-8020

                    Усилвателя е продаден

                    Коментар

                    Working...
                    X