Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам кученца порода Аляски Маламут

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам кученца порода Аляски Маламут

    Здравейте колеги.От преди седмица съм горд дядо на 11 маламутчета :D За тези които не са запознати с породата http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%...BC%D1%83%D1%82 На 2 на 3 от собствени наблюдения мога да споделя следните неща1.)Постоянно хората ги бъркат с Хъски,но истината е,че маламута е по красиво,по умно и доста по едро животно от хъскито.2.)Това са животни,които имат нужда от внимание,обгрижване и много любов.В никакъв случай не ги препоръчвам на хора,които смятат да красят дома или двора си с тях!Ако не им се обръща достатачно внимание са склонни на неща,от които буквално биха ви побелели косите,или утънели джобовете :D 3.)Това не е куче пазач-изключително дружелюбно е и предназначението му е да работи,а не да пази В общи линии,това е което смятам,че е най важно.Повече информация може да се получи от интернет.Когато преди 3 години си я взех,нямаше почти нищо за тази порода....Относно кученцата-майката е потомък на първото куче внесено в България.Чистокръвна е,няма никакви примеси-както тя,така бащата на малките...а следователно и те.Закупена е от Троянският край.Кученцата в момента са на 8 дена и това,че ги обявявам от сега е с цел,по бързо да им намеря нови собственици,защото колкото по дълго ги задържа,толкова по трудно ще се разделим с тях.И аз и жена ми сме много привързани към майката и от ден на ден повече се привързваме към бебетата.Когато му дойде времето,кученцата ще бъдат дадени обезпаразитени,с паспорти и първа ваксина.Цената която мисля да им обявя е 500лв на кученце...намират се в град Варна и при интерес или за повече информация,моля пишете тук,на лични или на 0898699502 - Добромир Лечев.Ето и малко снимки на бебетата хубави
    Прикачени файлове

    #2
    Колега, с риск да поспамя, бих искал да ти ъп-на темата, тъй като много добре знам за какви кучета става въпрос! :D Аляския маламут е в пъти по-красив от Хъскито, и мисля че се явява нещо като прародител на Хъски.Както ти си написал - страшно са дружелюбни - на съседите над нас, маламута прави години наред безуспешни опити да се сближи с моя 7 килограмов сиамец (главната грешка на кучето беше, че влезеше ли в нас, първо му омиташе паницата, после искаше да си играят Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 )Маламута е страхотно животно и много се надявам всичките тия малки сладури, да попаднат на истински любящи хора!Успех! :D
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    Коментар


      #3
      Благодаря колега за подкрепата Наистина са добри животинки...агресия изразяват само и предимно към други кучета от същият пол

      Коментар


        #4
        Корекция на цената на кученцата-мужко кученце ще се продава за 400лв ,а женско за 350.Хубава вечер на всички и нека не се приема за ъп,а за корекция

        Коментар


          #5
          :P

          Коментар


            #6

            Коментар

            Working...
            X