Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Pioneer ts-w257d2 + бас каса-100 лева

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Pioneer ts-w257d2 + бас каса-100 лева

    Здравейте колеги днес реших да пусна за продан бас касата ми която е с говорител Pioneer ts-w257d.Касата и говорителя са в перфектно състояние (като от магазина) затова мисля, че цена от 100 лева за двете е подходяща. За мераклиите от Пловдив, може да я чуете в колата ми. Не бързам с продажбата така, че моля не се пазарете и не поствайте неща от сорта на "Давам ти 60 кинта за касата". За контакти: 0899918968 или на Л.С.
    Прикачени файлове

    #2
    Колеги ето малко иинфо. за баса:Импеданс : 4 ОмаЧестотен обхват: 20 - 2500 HzЧувствителност: 92 dbМаксимална мощност : 700 WНоминална мощност : 250 WРазмери : 10"/250 мм

    Коментар


      #3
      Ето и размерите на касата:Касата НЕ е скосена. Външните и размери са:-висока-33,5 см.-широка-43,5 см.-дълбока-30 см.Обема на касата е 31 литра (както дават по каталог за най-добър обем за работа) ,а бас рефлектора е дълак 191 мм. с диаметър 76 мм.
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        up

        Коментар


          #5
          kostadinov.n написа:
          Колеги ето малко иинфо. за баса:Импеданс : 4 ОмаЧестотен обхват: 20 - 2500 HzЧувствителност: 92 dbМаксимална мощност : 700 WНоминална мощност : 250 WРазмери : 10"/250 мм
          А какво става от 2500 Hz нагоре,още колко каси ще трябват до 20 kHzАко нямаш интерес - не пиши нищо. Ако имаш забележки към автора, можеш да му ги кажеш на ЛС, за да се поправи, ако има нещо невярно.Модераторски екип на fiat-bg.org

          Коментар


            #6
            отделно продаваш ли ги

            Коментар


              #7
              Хайде колеги, касата свири уникално добре пък и цената е супер

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  Колег касата е продадена, новия собственик да си я ползва със здраве Темата е за триене!

                  Коментар

                  Working...
                  X