Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам PocketPC и много други части.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам PocketPC и много други части.

    Покета има пробелм с батерията (не държи ток) няма и зарядно за контакт, има зарядно за кола и за компютър така ми го докараха и не съм се занимавал да му търся батерия, перфектно състояние, предпазител на дисплея, калъф, химикалка, word, excel, GPS, слот за карти памет и много други екстри.Ценапо договаряне. USB 2.0 sharing switch 4 to 1 Цена по договаряне.и други 2 switcha Цена по договаряне. №2Всичко е евтиния

    #2
    Хайде колеги на никой ли не му трябва GPS, плеър, бележник, и какво ли не за 50 лв само.

    Коментар


      #3
      Модел на покета? цената за него е 50 лева?
      Ползвайте мигачи!

      "I believe in a long, prolonged, derangement of the senses in order to obtain the unknown."
      Jim Morrison

      Коментар


        #4
        доколкото си спомням параметрите е този FSC Pocket LOOX N520, а цената е такава както съм писал батерията не му държи, нестава гасне веднага щом го изключа от зарядното, включвал съм го точно 2 пъти за по 10 минути за да го разгледам , не ми върши никаква работа, имам си галакси.

        Коментар


          #5
          Покета е запазен, другите неща стоят.

          Коментар


            #6
            мишка за лаптоп

            мишката е на 1 месец, ползвана е 1 седмица не активно, лаптопа на който беше мишката замина в чужбинаи за това се продава. Мисля, че 25лв. е добра цена.http://plazmaxcomputers.com/product_...products_id=30Телефона е за представа колко е голяма мишката.

            Коментар


              #7
              Покета продаден остават другите неща. п.п. Ако някой може да ми каже как да трия стари мнения и как да променя има на тема за да не пускам нова ще съм му благодарен.

              Коментар

              Working...
              X