Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся си монитор до 50-на лв.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся си монитор до 50-на лв.

    Търся си монитор до 50-на лв., за предпочитане е продавача да е от София, че иначе голяма галамация с куриери. Ако имате някоя щайга, която РАБОТИ без проблеми - мога да ви отърва от нея.
    N.Y. State of Mind

    #2
    Имам 19-инчов CRT монитор Hansol Mazellan 900P, работи на 1280х1024@85 херца, 35 лева (лек коментар) в София е и може да го видиш как работи 0898440581. Може да звъннеш по телефона или на ЛС в Ланча форума (ника е същия) Там влизам основно, вече сещаш сигурно защо :D

    Коментар


      #3
      Не си купувай CRT монитор!! Такива монитори е смешно да се продават! Преди 2 години на мен ми подариха един 19" като нов! И аз съм подарявал в последствие работещи такива!Другия вариант е да търсиш LCD до към 80-100 лв!
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        xctr написа:
        Не си купувай CRT монитор!! Такива монитори е смешно да се продават! Преди 2 години на мен ми подариха един 19" като нов! И аз съм подарявал в последствие работещи такива!Другия вариант е да търсиш LCD до към 80-100 лв!
        И защо мислиш така, а знеш ли че графичните дизайнери използват точно ЦРТ, защото има много по-добри цветови качества, или по-точно един ТФТ би струвал много по-скъпо, не говоря за обикновен офисен ТФТ.
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #5
          Имам Филипс 105с.Ако искаш 30лв.Никога не е дава ядове.
          И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

          Коментар


            #6
            И аз имам един CTX 19". Работи перфектно. Мога снимки да дам (пластмасата е леко пожълтяла). Служил ми е дълго и много чертежи е направил :D Цена обявявам 35 лв. но на място като го видиш ще се разберем
            . . (*)(*___)___/////___/(___*)(*) . .
            Lancia Lybra SW 1.6 16V
            Fiat Bravo 1.6 16V

            Коментар


              #7
              van_dal написа:
              xctr написа:
              Не си купувай CRT монитор!! Такива монитори е смешно да се продават! Преди 2 години на мен ми подариха един 19" като нов! И аз съм подарявал в последствие работещи такива!Другия вариант е да търсиш LCD до към 80-100 лв!
              И защо мислиш така, а знеш ли че графичните дизайнери използват точно ЦРТ, защото има много по-добри цветови качества, или по-точно един ТФТ би струвал много по-скъпо, не говоря за обикновен офисен ТФТ.
              За това съм съгласен, но профи дизайнер не можеш да го накараш да работи на такова нещо. Работя във фирма с дизайнери и знам колко им струват мониторите и на какво са способни (мониторите)! А мисля така защото напълно напознат ми подари почти чисто нов 19" монитор и работи вече 2 години на едно място! Аз също съм подарявал монитори защото като го занесеш в някоя фирма и ти се смеят! Последно подарих един на колегата 1115. Айде стига повече спам!
              ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
              // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

              Коментар


                #8
                Абе имам един 18или 20инча ЛСД НЕК само ми пречи да взема да ти го снимам и да ти го изпратя ако решиш. Може да се върти по оста си и да обръща картината автоматично.
                Обичам си работата.

                Коментар


                  #9
                  колко пари е NEC-a
                  Fiat Punto 1.7TD 1997/10/

                  Коментар


                    #10
                    50лв мисля че е добре
                    Прикачени файлове
                    Обичам си работата.

                    Коментар


                      #11
                      Темата е за ключ, намерих си монитор.
                      N.Y. State of Mind

                      Коментар

                      Working...
                      X