Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам НОВ Блутут GPS приемник-45 лв.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам НОВ Блутут GPS приемник-45 лв.

    Продавам нов блутут GPS приемник НАВМАН B10Неразпечатан, в оригинална опаковка, с оригинално зарядно за автомобил и USB кабелЦЕНА 45 лв.Сайт на производителя: http://www.navman.com/in-car/europe/...s/66739/47180/Малкият по размер, колкото кибритена кутийка, Navman B10 приемник работи с всякакви Bluetooth-устройства - мобилни телефони, PDA, Покет ПС и лаптопи.Може да се постави на арматурното табло на автомобила Ви, например, и да се сдвои със съвместим телефон, PDA или лаптоп.Навигационният софтуер ще предостави след това точна, достоверна информация за местонахождението на основата на данните, предоставени от B10 приемника.Безпроблемно сдвояване.Освен осигуряване на надеждна и точна информация, GPS приемника на Navman B10 има вградена, сменяема батерия, тип NOKIA BL-5CA, която държи повече от 10 часа, преди да се нуждае от презареждане.Характеристика:Navman B10 GPS приемника използва най-новите технологии, за да осигури точна и надеждна информация за най-бързо определяне на местоположението. B10 предоставя: * Захващане на GPS сигнал в рамките на 1 секунда за горещ старт * Захващане на GPS сигнал в рамките на 42 секунди за студен старт * Вградена, сменяема, акумулаторна батерия тип NOKIA BL-5CA * Bluetooth Class 2 интерфейсТехнически спецификации: Тегло 56 грама с поставена батерия Размер 63mm (H) X 41mm (W) X 17mm (Д) Батерия: вградена акумулаторна батерия Ли-Йон - над 10 часа (в зависимост от употребата) GPS приемник: 20-канален SiRFstarIII (TM) GPS актуализация : Обикновено всяка секунда след като се захване GPS сигнал GPS точност : до 5 метра 95% от времето Захранване: използва се 12V захранване в автомобила В комплекта: * B10 Bluetooth GPS приемник * USB кабел * 12V адаптер за автомобил * ДокументацияЗа контакти - Добромир - Варнател.0886435470тел.0877573172dobromirslavov@gm ail.comПращам с ЕКОНТ до страната, с опция виж преди получаване - около 5 лв.
    Skype: dobromirslavov

    #2
    Още се продава
    Skype: dobromirslavov

    Коментар


      #3
      Още се продава
      Skype: dobromirslavov

      Коментар


        #4
        Skype: dobromirslavov

        Коментар


          #5
          Здр колега имам интерес... 35 лева + доставката от мен става ли ?

          Коментар


            #6
            Да си видял някъде подобна цена - ще ми е интересно.Устройството е чисто ново, марково и на 45 лева е направо подарък.
            Skype: dobromirslavov

            Коментар


              #7
              dobromirslavov написа:
              Да си видял някъде подобна цена - ще ми е интересно.Устройството е чисто ново, марково и на 45 лева е направо подарък.
              очаквах поне коментар от 5 лева ... все пак съм от блг и пратката ми идва повече от 5 лв

              Коментар


                #8
                Имам още наличностиКонтакти - Добромир - Варнател.0886435470 Мтелтел.0877573172 ВиваSkype: dobromirslavov
                Skype: dobromirslavov

                Коментар


                  #9
                  Как да разбера дали даден телефон е съвместим? Само трябва да има bluetooth или трябва да има и ОС?
                  Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                  ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                  Коментар


                    #10
                    По принцип само блутут е необходим. Има и Java базирани приложения за навигация, но все пак за да може пълноценно да се ползва за навигация телефонът , по-добре е да се разполага с операционна система.
                    Skype: dobromirslavov

                    Коментар


                      #11
                      Имам още наличностиКонтакти - Добромир - Варнател.0886435470 Мтелтел.0877573172 Вивател.0896128885 ГлобулSkype: dobromirslavov
                      Skype: dobromirslavov

                      Коментар

                      Working...
                      X