Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам цялата си музика

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам цялата си музика

    Здравейте колеги продадох фиатчето си (за мое съжаление) но си свалих цялата музика при продажбата и понеже новата ми кола има добра фабрична музика реших че е по-добре да се подпомогна финансово та по същество музиката ми включва:1.CD Pioneer с изход за усилвател и aux2.Тонколони Pioneer кевларена серия 20см кръгли3.Туба Blaupunkt GTT 1200. 600W 30 см4.Усилвател Sony Xplod XM-ZR604 600 W5.всички необходими кабели за свързването на музиката6.лайсната която запълва дупката при свалянето на оригиналния касетофон(отнася се за Браво и Брава)7.допълнително направена кора тапицирана в сиво (Браво) Това е общо взето само искам да уточня че усилвателя и тубата са на един месец естествено усилвателят върви с гаранция за тубата няма защото не се дава такава !Другото което е че цената е по договаряне но искам да помоля колегите , които са заинтересовани да погледнат първо какви са цените им нови и тогава да проявяват интерес )!А и да не забравя накрая телефонът ми е 0895 401 428.Поздрави!
    по-добре да те мислят за глупак, отколкото да си отвориш устата и да разсееш всички съмнения!

    #2
    Колеги какво става толкова ли няма интерес към това , което продавам?Само искам да уточня че не е задължително да купите цялата музика, на който каквото му харесва това взима!
    по-добре да те мислят за глупак, отколкото да си отвориш устата и да разсееш всички съмнения!

    Коментар


      #3
      За ампа ти давам 40 лв. По 1 лв./ W Поздрави.
      Tipo 1.4 i.e. 71 hP (слаба купешка ракия)

      ИВО

      Коментар

      Working...
      X