Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам много добро копие на iPhone с 2 SIM карти

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам много добро копие на iPhone с 2 SIM карти

    Телефончето е чисто ново на 2 дена...с найлончетата на дисплея и задния капак си е. Само съм го пробвал 1 ден да видя дали всичко си му работи...всиско е ОК дори работи много бързо. В комплекта има 2 батерии, зарядно, USB кабел, handsfree, 1Gb карта и описание. Няма wifi. Skype: iliiikata, GSM:0888-57-39-21. Телефончето се намива в Пловдив...за някой друг град - еконт. Цена 160лв.Тук съм направил клип най-общо как изглежда менюто: http://vbox7.com/play:c43f5286
    Прикачени файлове

    #2
    перфекната оферта просто. Жалко, че нямам леф. Успех колега

    Коментар


      #3
      Мерси колега Обмислям и вариант за някакъв бартер за лети джанти 14-ки + евентуално доплащане от моя страна взависимост от джантите естествено, тъй като днес си купих едно пунто....така че някой ако има джанти за продаване и иска телефон може да пише.

      Коментар


        #4
        много заинтригуваща офертичка имам ги парите обаче за жалост трябва да ги дам за да стегна колата . А от каде се снабди с това телефонче? Ако не ти е проблем изчакай 2 дена можи да се чуем щото приятелката ми има интерес ( ако е удобно разбирасе ) ПС честито и за количката
        ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
        Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
        Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

        Коментар


          #5
          Ми колега телефончето, бях поръчал на един познат да ми го вземе(там от някакъв китайски сайт) ама докато пристигне и вече се оказа че втората карта ми е излишна и затова го продавам. Иначе за 2 дена ще гледам да ти го запазя

          Коментар


            #6
            Мерси за разбирането ще ти пиша задължително
            ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
            Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
            Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

            Коментар


              #7
              Продаден!!!

              Коментар

              Working...
              X