Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

купувам стари мотоциклети,кошове,части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    купувам стари мотоциклети,кошове,части

    колеги интересувам се от стари мотоциклети,мотопеди,кошове,части,ако някои има нещо излишно за продан,нека ми пише тел0895959239

    #2
    Оп оп колега, само един въпрос - това на снимката е ИЖ. Реставрирам един такъв вече бая време и лошото при тея е че едните скорости са с ръчка на резервоара, а моя е бая корозирал - продаваш ли такъв резервоар ? Такъв мотор съм срещал още само в едно село в южна България, но там момчетата не продаваха Няма проблем ако не продаваш и си решил да го правиш - даже още по-добре, само сега видях че стопа ти не е оригинален а аз имам май 1 повече ако си наблизо може да ти го дам хем да видя тоя звяр наживо
    Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
    Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

    Коментар


      #3
      здравеи колега,ижа го взех есента и не съм го почвал още,от Варна съм,стопа деиствително е от ковровец,оригинален си търсq ,а относно резервоар,ще поразпитам,но ако искаш ми пиши на скаип-sash132

      Коментар


        #4
        Колегата е пекан.
        Fiat punto 1,1
        Fiat bravo 1,6 16v
        Fiat bravo 2,0 20v
        Honda civic 1,5
        BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

        Коментар


          #5
          имам МЗ Трофи ... непомня годината ... перфектен двигател, рама, калници без гнилочи и ръжди, единственият проблем е пружината за връщане на манивелата е скъсана.

          Коментар

          Working...
          X