Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам PS2 Супер цена

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам PS2 Супер цена

    Конзолата е без чип - конзола- 2 джойстика-мемори карта- кабели- дистанционно - дискове цена - 99 лв Промоция телефон - 0897436010за цялата страна с куриер

    #2
    Колега интересувам се от ПС2 всичко наред ли е,ако е давай да си стискаме ръцете.Малко не ми е ясно какво ще рече "Конзолата е без чип" обясни ми че не ги разбирам тези неща,трябва ми за племеницата.

    Коментар


      #3
      nai7 написа:
      Колега интересувам се от ПС2 всичко наред ли е,ако е давай да си стискаме ръцете.Малко не ми е ясно какво ще рече "Конзолата е без чип" обясни ми че не ги разбирам тези неща,трябва ми за племеницата.
      T.e. могат да се играят само оригинални игри. За "харески" не става. Поне при мен беше така, докато не си разреших проблема.
      NOW: ???
      Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
      Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

      Коментар


        #4
        svetkos_ написа:
        nai7 написа:
        Колега интересувам се от ПС2 всичко наред ли е,ако е давай да си стискаме ръцете.Малко не ми е ясно какво ще рече "Конзолата е без чип" обясни ми че не ги разбирам тези неща,трябва ми за племеницата.
        T.e. могат да се играят само оригинални игри. За "харески" не става. Поне при мен беше така, докато не си разреших проблема.
        А как да стане и племеницата да може да играе не само оригинални.Я ме светни

        Коментар


          #5
          nai7 написа:
          svetkos_ написа:
          nai7 написа:
          Колега интересувам се от ПС2 всичко наред ли е,ако е давай да си стискаме ръцете.Малко не ми е ясно какво ще рече "Конзолата е без чип" обясни ми че не ги разбирам тези неща,трябва ми за племеницата.
          T.e. могат да се играят само оригинални игри. За "харески" не става. Поне при мен беше така, докато не си разреших проблема.
          А как да стане и племеницата да може да играе не само оригинални.Я ме светни
          Написал съм - даваш да ти инсталират модчип и си готов. Най-малкото пусни в гООгле.ком и много информация, както и къде можеш да чипнеш конзолата.
          NOW: ???
          Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
          Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

          Коментар


            #6
            Някакви снимки реални?
            EX FIAT BRAVO 1.8 GT 97' - първата любов
            http://www.youtube.com/watch?v=Fza5pPlBOoo

            Коментар


              #7
              А бартер за Навигация?
              FIAT, не е само въпрос на сметки - FIAT е убеждение, мания, магия, нещо трудно обяснимо което те завладява, грабва те и те пристрастява.... италианеца е вложил дух във всеки модел!

              Коментар


                #8
                вече се продават и карти слагат се дето се слага мемори карта и се ползва като чип не трябва да го носиш да се чипва .. иначе ще дам и игри не е проблем ..отделно продавам- безжичен джойстик - 25 лв - мемори карта 8 мб - 15 лв - оригинални игри - 15 лв / бр -джойстик dual schock - 20 лв Играта още се продава

                Коментар


                  #9
                  вече се продават и карти слагат се дето се слага мемори карта и се ползва като чип не трябва да го носиш да се чипва .. иначе ще дам и игри не е проблем ..отделно продавам- безжичен джойстик - 25 лв - мемори карта 8 мб - 15 лв - оригинални игри - 15 лв / бр -джойстик dual schock - 20 лв Играта още се продава

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12

                        Коментар


                          #13
                          Колега дай един актуален телефон щото проявявам интерес
                          фиат мареа 2.4тд
                          опел фронтера

                          Коментар


                            #14
                            Мемори картата оригинална ли е?Ако може дай снимка.

                            Коментар

                            Working...
                            X