Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Калъф за резервна гума и радио за Фронтера

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Калъф за резервна гума и радио за Фронтера

    Колеги, тъй като не съм фен на това да се регистрирам по разни форуми, за да пусна една обява, пускам тук, пък дано някой опелджия се докопа до обявата Известно време карах една чудна швейцарска Фронтера, но за жалост се разделихме...От нея ми остана калъф за резервна гума на Фронтера в много добро състояние и фабричното радио, също светулка (кодирано е обаче).Само ми се търкалят из гаража, така че, ако някой се интересува, нека пише предложение за цена на Л.С тъй като нямам никаква идея колко да искам.Ето и един телефон за връзка - 0888 47 61 87
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    #2
    Ако някой колега има права в Опел форума, ще съм му признателен ако даде едно рамо. (да добавя, че реално нещата не се търкалят, а са прибрани, но ми заемат място )
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    Коментар


      #3
      Пише ли опел на калъфа или е обикновен кожен ? Че един приятел си търси за KIA-та! Някаква цена да кажеш? Лично!
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        Ами пише FRONTERA на калъфа колега Ако има интерес момчето, ще се поровя да видя какви цени искат хората на такива калъфи и ще пиша.
        Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

        Коментар


          #5
          Колеги, направил съм снимки, ако някой се интересува мога да му пратя
          Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

          Коментар


            #6
            Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

            Коментар

            Working...
            X