Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся ксенонова лампа Н1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся ксенонова лампа Н1

    който има за продан да пише трябва ми само 1
    1.6 16v Abarth

    #2
    колега аз имам но не си заслужава да взимаш през форума ... 19 лева ти е от магазина аз си купих наскоро нови...но ако ти дам тая за 5 лева и 5 лева куриер по добре дай още малко и си вземи нова
    Fiat Bravo 1.9 JTD 100

    Коментар


      #3
      колега ако ми я дадеш за 5 лв. бих я взел веднага кажи само колко келвина е цвета и от къде да си купя по 19 лв. ? ако искаш напиши сайта на ЛС
      1.6 16v Abarth

      Коментар


        #4
        ами 8000 К е крушката но точно тва ти каам че 5 лева тряа ти я дам за да ти седне по евтино от магазина а за 5 лева по добре да я запазя за себе си...а иначе по 19 лева са в сливен на магазина за автоаксесоари пак 8000К преди 1 месец си купих
        Fiat Bravo 1.9 JTD 100

        Коментар


          #5
          все още се търси ...
          1.6 16v Abarth

          Коментар


            #6
            mitkosoft написа:
            ами 8000 К е крушката но точно тва ти каам че 5 лева тряа ти я дам за да ти седне по евтино от магазина а за 5 лева по добре да я запазя за себе си...а иначе по 19 лева са в сливен на магазина за автоаксесоари пак 8000К преди 1 месец си купих
            Извинявам се на автора за офф-а!Митак, тия крушки да не си ги произвеждате сами? В софето за под 30 лева крушка не съм срещал...
            NOW: ???
            Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
            Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

            Коментар


              #7
              svetkos_ написа:
              mitkosoft написа:
              ами 8000 К е крушката но точно тва ти каам че 5 лева тряа ти я дам за да ти седне по евтино от магазина а за 5 лева по добре да я запазя за себе си...а иначе по 19 лева са в сливен на магазина за автоаксесоари пак 8000К преди 1 месец си купих
              Извинявам се на автора за офф-а!Митак, тия крушки да не си ги произвеждате сами? В софето за под 30 лева крушка не съм срещал...
              То в Сливен цял комплект вече е 65 лв :D Един приятел си беше приготвил 100+ лева за ксенон и като отидохме в магазина и като ни казаха 65 лв и си каза "..Ба и за дългите ми трябва тогава ... " :D

              Коментар

              Working...
              X