Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

бас каси

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    бас каси

    Продавам 2 бас каси тези от аватара ми без говорителителите ест. за 12-ки със рефлектори 110 мисля.Перфектно състояние! 2-те за 50лв.

    #2
    никой ли неще хубави сандъци само 25лв. парчето!

    Коментар


      #3
      Колега, ако са тези от аватара ти, на една страна ще може ли да влезе в багажника на Браво или само по този начин, както са в момента?
      NOW: ???
      Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
      Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

      Коментар


        #4
        мисля че влизат.даже съм сигорен че влизат.

        Коментар


          #5
          Krasi_Boy написа:
          мисля че влизат.даже съм сигорен че влизат.
          С риск да бъда нахален, моля те ми направи една снимка да видя, за да знам дали да ти казвам да запазиш едната, ако не ги продаваш спешно. След около месец ще си ходя на село -на 10 мин от ГО е - Ресен, и едва тогава ще мога да я взема. Само една ми трябва, но трябва да става на една страна в багажника по разбираеми причини. Ако не си навит на тази схема, пусни ми поне снимка, за да видя и да реша дали ще мога да навия братчеда да си разкара задницата.
          NOW: ???
          Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
          Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

          Коментар


            #6
            svetkos_ написа:
            С риск да бъда нахален, моля те ми направи една снимка да видя, за да знам дали да ти казвам да запазиш едната, ако не ги продаваш спешно. След около месец ще си ходя на село -на 10 мин от ГО е - Ресен, и едва тогава ще мога да я взема. Само една ми трябва, но трябва да става на една страна в багажника по разбираеми причини. Ако не си навит на тази схема, пусни ми поне снимка, за да видя и да реша дали ще мога да навия братчеда да си разкара задницата.
            колега имаш лсUP-че

            Коментар


              #7
              Пусни малко снимки , моля

              Коментар


                #8
                мда и аз искам снимки

                Коментар

                Working...
                X