Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам CD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам CD

    Здравейте колеги търся си CD искам да може да му се слага карта Давайте оферти
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    #2
    Имам за продаване едно Сони# Елегантен дизайн с блестящо синьо осветление на информационния панел# DRIVE-S за безупречен звук и повишена трайност на CD устройството# Усилвателят S-MOSFET от 52 W x4 осигурява мощност, разтърсваща прозорците и ниски изкривявания# Възпроизвеждане на CD/CD-RW/mp3/WMA/ATRAC (само от USB)/AAC# USB вход за лесно възпроизвеждане на цифрова музика# 13-сегментен FL дисплей за ясна и четлива информация за възпроизвеждането# Спомагателен AUX-IN вход отпред за директно свързване на портативния ви музикален плейър# EQ3 Stage II / DSO усилвател за до 7 различни настроения и невероятно възпроизвеждане# Функция Digital Music Plus за изключително ясен звук# 3 изхода от предусилвател# С приложено дистанционно управление (RM-X151)Цената е 180лвБез никакви забележки е със всички аксесоари и дистанционно и непопълнена гаранция. Закупел съм го от официалния вносител на Сони и заради това е с такава гаранция, попълваш си я когато искаш и в сайта на Сони пише във всеки един град къде има сервизи и отиваш там ако има ядове де (дано няма). Ползвал съм го 2-3 месеца и не ми я правело никакви ядове, причината за продажбата е че не ми ходи на таблото и искам друго.

    Коментар


      #3
      Това за гаранцията е много смешно. Значи, ако ти се счупи след 5 години, попълваш си тогава гаранцията и отиваш в сервиза? И един мармот, продава едни футболисти в Русия :D
      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

      Коментар


        #4
        dikanio написа:
        Това за гаранцията е много смешно. Значи, ако ти се счупи след 5 години, попълваш си тогава гаранцията и отиваш в сервиза? И един мармот, продава едни футболисти в Русия :D

        Коментар


          #5
          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

          Коментар

          Working...
          X