Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Бас 200 вата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Бас 200 вата

    Здравейте колеги продавам чисто нов бас 200 вата 4 ома, продавам го защото нямам усилвател в колата Цената е 20 лева. Който се интересува да пише на лични или по скайп, пращам с ЕКОНТ
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    #2
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    Коментар


      #3
      10-ка ли е 12-ка ли е

      Коментар


        #4
        sasho_izgrev написа:
        10-ка ли е 12-ка ли е
        Колега 20 сантиметра е от край до край през средата не знам колко инча е
        Теоритиците си лаят, голфа си върви!

        Коментар


          #5
          8 инча е говорителя намали цената и го вземам ?

          Коментар


            #6
            Колега как докара цвета да е 24 бита и да е толкова гадно качеството. Такова нещо не бях срещал. Истината е в 32 битовата дълбочина на цветовете! Web камера ли си ползвал? За друго не се сещам.
            CSI in the CAR !!!
            Mancuzo Fiat PUNTO 1.7DS 176B3.000,около (6,7л-11л /100)София.


            ПО-ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "Дизел"

            Коментар


              #7
              mancuzo написа:
              Колега как докара цвета да е 24 бита и да е толкова гадно качеството. Такова нещо не бях срещал. Истината е в 32 битовата дълбочина на цветовете! Web камера ли си ползвал? За друго не се сещам.
              Колега ако обичаш не спами темата за да трупаш мнения Като не искаш да го купуваш не пиши
              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

              Коментар


                #8
                Valiosport написа:
                mancuzo написа:
                Колега как докара цвета да е 24 бита и да е толкова гадно качеството. Такова нещо не бях срещал. Истината е в 32 битовата дълбочина на цветовете! Web камера ли си ползвал? За друго не се сещам.
                Колега ако обичаш не спами темата за да трупаш мнения Като не искаш да го купуваш не пиши
                Нямах за цел да спамя темата, но с коментара за мненията вече става друга историята. Коментара беше чисто технически и без лоши мисли. Но има и друга страна на нещата.1 - не дават парички за мнение и следователно на никой не му пука колко мнения е дал.2 - това лошо качество може да се възприеме като визуална заблуда за бъдещия кукпувач с цел да се избегнат недостатъци на продаваната вещ.3 - ако беше снимано както си му е реда, щях да имам интерес да го купя!!! Надявам се да си ме разбрал правилно относно трите критерия за които си направих труда да пиша. Поздрави!
                CSI in the CAR !!!
                Mancuzo Fiat PUNTO 1.7DS 176B3.000,около (6,7л-11л /100)София.


                ПО-ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "Дизел"

                Коментар


                  #9
                  Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                  Коментар


                    #10
                    Продаден
                    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                    Коментар

                    Working...
                    X