Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРОДАДЕНО! активен субууфер 12" Thunder 200W RMS = 135л

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПРОДАДЕНО! активен субууфер 12" Thunder 200W RMS = 135л

    Субууфера е купуван преди половин година. Едва ли му се събират 1-2 часа работа. Продавам го защото изобщо не го ползвам, даже не го и карам в колата, защото рядко остава място за него. Цената му е 135лв. (По магазините е 190лв.)ПРОДАДЕНО Ето и характеристики: * 12" (30см) активен автомобилен субууфер * черен гумиран корпус * Максимална Мощност250W * Номиналма Мощност(RMS)200W * Импенданс: 4 Ohm * Честотна Характерстика: 35 Hz- 20 kHz * Чуствителност: 90+/-2 dB/1m * Усилвател:200W * Размери: * Диаметър:39см * Дължина:56 смДаниел София0887462080

    #2
    ако смъкнеш от цената колега пиши ми

    Коментар


      #3
      durex_a написа:
      ако смъкнеш от цената колега пиши ми
      Колко повече да смъкна? при положение, че е почти нов, а такъв в магазин на Thunder e 190лв. За по-малко от тази цена не мога да го дам, защото си е абсолютно подаряване.....

      Коментар


        #4
        Ако ми кажеш има ли начин да се върже към оригиналното радио на Marea (същотот е като на колегата който го прадава за 35лв и темата седи почти винаги 1-ва) може ’се наФия...

        Коментар


          #5
          silikon4o написа:
          Ако ми кажеш има ли начин да се върже към оригиналното радио на Marea (същотот е като на колегата който го прадава за 35лв и темата седи почти винаги 1-ва) може ’се наФия...
          може стига да знаеш как аз на оригиналното радио слушах един хай саунд 12-ка (слушах само радио ама имах бас каса 120 литра)

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                130лв.

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11

                      Коментар

                      Working...
                      X