Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам ски ROSSIGNOL

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам ски ROSSIGNOL

    Продавам си ските ROSSIGNOL. Цената е 200 лева и не подлежи на коментар (понеже не е сезона в момента и няма как да и търся повече). Продават се с автоматите без обувки и щеки. Единствена причина, за да ги продавам е че съм на зор за пари в момента.

    #2
    Не успях да кача снимки в момента мо утре ше го направя. Който има интерес да пише тук или на ЛС.

    Коментар


      #3
      Ето и обещаните снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=406458

      Коментар


        #4
        Колега, С каква дължина са? Лошото е, че принципно съм заинтересован, но дефакто нямам кинтаж... Но все пак ми кажи, за да знам дали да ме е яд или да не ме е.
        NOW: ???
        Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
        Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

        Коментар


          #5
          177 см. са. Не знам до колко си запознат (то не че аз много много разбирам), но знам че трябва да бъдат малко по-къси от ръста ти. Аз съм 180 и малко и са ми перфектни :P Преди да си ги купя си взимах от гардеробите ( но сметката не се връзваше по големите корорти 30лв. за екипировка на ден събота, неделя и....) различни модели с различни дължини, но на такъв модел се чувствах най-удобно. Ако те интересува нещо друго пиши....

          Коментар


            #6
            Kotseto написа:
            177 см. са. Не знам до колко си запознат (то не че аз много много разбирам), но знам че трябва да бъдат малко по-къси от ръста ти. Аз съм 180 и малко и са ми перфектни :P Преди да си ги купя си взимах от гардеробите ( но сметката не се връзваше по големите корорти 30лв. за екипировка на ден събота, неделя и....) различни модели с различни дължини, но на такъв модел се чувствах най-удобно. Ако те интересува нещо друго пиши....
            Запознат съм. Аз обаче карам със 160, а съм 174, тъй като ми е по-удобно с по-къси. Но сега съм се зарибил да взимам нещо вече мое. Но трябва да посъбера някой друг лев и да е като хората. Успех с продажбата!
            NOW: ???
            Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
            Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

            Коментар


              #7
              Е определено мойте не са никък добър избор за твоя ръст. Един съвет от мен посъбери пари и потърси сега докато не е започнал да наближава сезона защото има разлика в цената и наблегни на хубави обувки отколкото на на самите ски защото по нашите писти и се е***а м....

              Коментар


                #8
                Kotseto написа:
                Е определено мойте не са никък добър избор за твоя ръст. Един съвет от мен посъбери пари и потърси сега докато не е започнал да наближава сезона защото има разлика в цената и наблегни на хубави обувки отколкото на на самите ски защото по нашите писти и се е***а м....
                Знам, човече, знам. Бях предвидил именно сега, през лятото да си купя, точно защото е по-евтино, но греда. Все пак има още време, ще видим. Хайде да не спамя темата. Успех още веднъж.
                NOW: ???
                Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                Коментар


                  #9
                  up

                  Коментар

                  Working...
                  X