Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам CD Pioneer Deh-3000MP свалено от продажба!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам CD Pioneer Deh-3000MP свалено от продажба!!!

    Не е ползван много колеги на 4 дни е,ама реших да го продам,просто не ми седи както си мислех в колата и смятам някакво друго да взема.Иначе си има всичко:С RDS радио и MP3, WMA, WAV възпроизвеждане. 4x50W MOSFET усилване. Моделът предлага добро звучене, богати възможности и луксозен дизайн. 1x RCA Pre Out. Стандартен 3,5mm вход за MP3 плеър на фронталният панел. Опция безжично дистанционно. Управление от оригинално вграждани дистанционни във волана на автомобилите(посредством допълнителен интерфейс).Цена:170 лева (София)
    Прикачени файлове
    Fiat Stilo Abarth 2,4 170hp!

    #2
    Колега ти базикаш ли се с тая цена :D :D :D нов е 150лв ето тук

    Коментар


      #3
      jovanialex написа:
      Колега ти базикаш ли се с тая цена :D :D :D нов е 150лв ето тук
      колега прав си!!! Мен ми го продадоха от Тояга на 230 лева :s !!!http://www.toyaga.org/bg/audio/?slaveid=11&prodid=532
      Fiat Stilo Abarth 2,4 170hp!

      Коментар


        #4
        PanCakes написа:
        jovanialex написа:
        Колега ти базикаш ли се с тая цена :D :D :D нов е 150лв ето тук
        колега прав си!!! Мен ми го продадоха от Тояга на 230 лева :s !!!http://www.toyaga.org/bg/audio/?slaveid=11&prodid=532
        тия от Тояга не си играят, продават един плеар и после цяло лято на морето :P

        Коментар


          #5
          Колега ти базикаш ли се с тая цена :D :D :D нов е 150лв ето тук[/quote] колега прав си!!! Мен ми го продадоха от Тояга на 230 лева :s !!!http://www.toyaga.org/bg/audio/?slaveid=11&prodid=532[/quote] тия от Тояга не си играят, продават един плеар и после цяло лято на морето :P[/quote]Мене друго не ми остава май освен да го направа 165 лева...ако някой иска...
          Fiat Stilo Abarth 2,4 170hp!

          Коментар


            #6
            убеди ме моля те да ти дам 165 при положение,че живея на 5 мин с кола от техномаркет.Това,което искам да кажа е че или го направи на цена от около 80-90 до 100лв или ако не ти се дава толкова евтино го сваляй от продажба и си го слушай иначе се съмнявам да се намери човек,който да даде същите пари за старо като за ново
            FIAT Bravo Club Plovdiv
            Con Asistencia di Veloce

            Коментар


              #7
              Tqnkata написа:
              убеди ме моля те да ти дам 165 при положение,че живея на 5 мин с кола от техномаркет.Това,което искам да кажа е че или го направи на цена от около 80-90 до 100лв или ако не ти се дава толкова евтино го сваляй от продажба и си го слушай иначе се съмнявам да се намери човек,който да даде същите пари за старо като за ново
              абсолютно си прав,просто аз съм се минал ... :s
              Fiat Stilo Abarth 2,4 170hp!

              Коментар

              Working...
              X