Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам SciPhone i68+ (Клонинг на iPhone) Цена 140 лв.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам SciPhone i68+ (Клонинг на iPhone) Цена 140 лв.

    Здравейте колеги. Предлагам на вашето внимание едно интересно телефонче, а именно SciPhone i68+.Това е китайко копие на iPhone, но без GPS и без WiFi. За повече Информация http://www.vbox7.com/play:a879d261 и http://www.vbox7.com/play:aa7e077dТелефона е с подръжа на 2 сим-карти и 2 gb карта памет.Бройката е само една поръчах си го за мен когато ми се повреди нокиата ползвал съм го по-малко от седмица след което се оказа че са успяли да ми съживят стария телефон. Това е и причината поради която го продавам.Моето мнение е че е един доста приятен телефон сравнително удобен е за работа с изключение търсенето в указателя, за което бе стайлуса е доста трудно. Не е показвал никакви проблеми докъто съ го ползвал.Цената е 140 лв. без коментар защото на мен ми излезе толкова от китай. продавам го без печалба за мен целта е просто да си върна парите. За сравнение в българските търгове цента му варира от 200 до 300 лв. за контактиskype: m.klimentov (м/у 08 - 16ч. )mail: m.klimentov@gmail.comgsm: 0899 / 818 449
    Fiat Brava 1.6 16 волта 99г. HSX

    #2
    пич тия телефони така забиват че не може да си влезнеш в менюто
    Fiat Punto 1.2 75hp 95.

    Коментар


      #3
      пич през врмето през което го ползвах не съм видял никакви проблеми с него нито е забивал нито е влачил нещо работи си отлично. Може да си имал някоя кофти версия, а може и аз да съм уцелил читав
      Fiat Brava 1.6 16 волта 99г. HSX

      Коментар


        #4
        UP от мен
        Tipo 1.4 i.e. 71 hP (слаба купешка ракия)

        ИВО

        Коментар


          #5
          океу съгласен съм че може да не съм уцелил меню на бг има ли ? също така на клипчето се вижда как сензорите отказват най мн личи при смс и буква М
          Fiat Punto 1.2 75hp 95.

          Коментар


            #6
            колега има ли бг меню продаден ли е? драсни едно ЛС
            Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


            FIAT BRAVO 1.8GT
            FIAT BRAVO 1.9TD ex

            Коментар

            Working...
            X