Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам: Оригинален касетофон Bravo/Brava (по-новия модел)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам: Оригинален касетофон Bravo/Brava (по-новия модел)

    Колеги, Продавам оригиналния касетофон. Забележки - касетата засяда и капачето не се затваря. Някой майсторче може да си ги оправи сам. Понеже подобни касетофони без забележда вървят по 50лв, този го давам за 29лв или бартер за блендата по-долу.Тел: 0893/ 34 66 36 - ЖивкоЦена: 29лвБартер за тази бленда
    Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
    Lancia Lybra 1.8 131Hp

    #2
    Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
    Lancia Lybra 1.8 131Hp

    Коментар


      #3
      можеш ли да ми продадеш бутончето на намалянето на музиката кажи цена ако не го даваш добре
      Fiat Brava 1.6 16v

      Коментар


        #4
        Е колега как да го продам на части :П за 29лв. взимай го цялото :П
        Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
        Lancia Lybra 1.8 131Hp

        Коментар


          #5
          bachev написа:
          Е колега как да го продам на части :П за 29лв. взимай го цялото :П
          имам абсолют същото за какво ми е
          Fiat Brava 1.6 16v

          Коментар


            #6
            victor5 написа:
            bachev написа:
            Е колега как да го продам на части :П за 29лв. взимай го цялото :П
            имам абсолют същото за какво ми е
            Сори за офа Viktor5 Колега продаваш ли копчето дето пише Eject на него ?
            "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
            "What do you do to help save the world?"

            Коментар


              #7
              Kолега имам пластмасата която ти трябва... ЛС
              Fiat Bravo - НАЙ-БЪРЗИЯ с вариатор Powered By . . .
              Fiat Marea 1.6 16V - Not Powered By ... YET !
              Alfa Romeo 155 2.0 8v Twin Spark - в гаража ...
              Lancia Delta 1 HF 2.0 8v TURBO

              Коментар


                #8
                Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
                Lancia Lybra 1.8 131Hp

                Коментар


                  #9
                  Ъъъъ, имам Bravo 2001, купих си го преди 5 дни (да ми е честито), обаче, немога да разгадая как да си настроя часовника на касетофона, който е оригинален?! Некой ако може да ми помогне, мога да го черпя с една емблема 1.6/16V :P

                  Коментар


                    #10
                    chono написа:
                    Ъъъъ, имам Bravo 2001, купих си го преди 5 дни (да ми е честито), обаче, немога да разгадая как да си настроя часовника на касетофона, който е оригинален?! Некой ако може да ми помогне, мога да го черпя с една емблема 1.6/16V :P
                    Дай модел или поне го опиши.
                    NOW: ???
                    Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                    Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                    Коментар


                      #11
                      chono написа:
                      Ъъъъ, имам Bravo 2001, купих си го преди 5 дни (да ми е честито), обаче, немога да разгадая как да си настроя часовника на касетофона, който е оригинален?! Некой ако може да ми помогне, мога да го черпя с една емблема 1.6/16V :P
                      Задържаш копчето което има часовник на него (в ляво от дисплея) и после с 1 и 2 се настройват часове а с 3 и 4 минутите. Успех :D

                      Коментар


                        #12
                        jovanialex написа:
                        chono написа:
                        Ъъъъ, имам Bravo 2001, купих си го преди 5 дни (да ми е честито), обаче, немога да разгадая как да си настроя часовника на касетофона, който е оригинален?! Некой ако може да ми помогне, мога да го черпя с една емблема 1.6/16V :P
                        Задържаш копчето което има часовник на него (в ляво от дисплея) и после с 1 и 2 се настройват часове а с 3 и 4 минутите. Успех :D
                        Колега, ами ако е с като моето, което е с чейнджър контрол и се увеличава с врътка, а не копчета, както на Бачев? Тогава се натиска ЕХР, когато радиото е включено. После се наглася от копчетата с числата, то се вижда там. Иначе ако е такова, за което си дал информация, трябва да не си с всичкия си, за да питаш.
                        NOW: ???
                        Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                        Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                        Коментар


                          #13
                          svetkos_ написа:
                          chono написа:
                          Ъъъъ, имам Bravo 2001, купих си го преди 5 дни (да ми е честито), обаче, немога да разгадая как да си настроя часовника на касетофона, който е оригинален?! Некой ако може да ми помогне, мога да го черпя с една емблема 1.6/16V :P
                          Дай модел или поне го опиши.
                          хмм... с врътка, с RDS, Autoreverse, незнам дали има опция за чейнджър, но определено няма копче с часовник на него ... и пробвах да задържам абсолютно всички комчета, за да ми даде да въвеждам, но нищо не се получава ???Благодаря за идейте все пак, ще ги пробвам и ще кажа коя от всички е проработила

                          Коментар


                            #14
                            Страхотно! Успях! Номера с EXP Се получи, вече си имам часовник Благодаря за идеите ... ше почерпа ..

                            Коментар


                              #15
                              Колега,бартер за това http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=46095 интересува ли те?
                              THE DRUMMER!!!

                              Коментар

                              Working...
                              X