Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Нокиа N95 8GB-РЕПЛИКА с 2 карти и MPEG4-с 2 карти

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Нокиа N95 8GB-РЕПЛИКА с 2 карти и MPEG4-с 2 карти

    Нокиата е пълно копие на оригинала,дори се отваря и надолу за мп3 плеара.Работи едновременно с две сим карти,което лично на мен ми е доста удобно.С "touch screen" е,има и писалка.В комплекта е с кутията,книжки,зарядно и 2 батеририи,всяка от които изкарва доста време-около 6-7-8 дена,при по-нормално говорене.Другият телефон е марка MPEG4,също работи с две сим карти.И той е "touch screen" и има писалка,също е в комплект с зарядното и кутията,и той има две доста яки батерии.Има и стационарно зарядно,на което можеш да си зареждаш едната батерия,докато другата ти е на телефона.Така никога няма да ти се случи да си извън дома и да ти падне батерията.Двата телефона ми ги изпратиха преди около 2-3 месеца,но Нокиата ми хареса повече и другия от тогава стои в кутията,ползван е единствено колкото да го пробвам дали работи правилно.Цена-160лв за Нокиата и 150лв за другия.Телефон за връзка:0898/30-10-120878/30-99-12
    Прикачени файлове

    #2
    ...
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Вторият телефон е продаден,остана само репликата на Нокиа-160лв.

      Коментар


        #4
        Има ли ГПС?, ако да, от Варна си, познаваме се, кажи къде да се видим.
        СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
        бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
        сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
        ИТАЛФЕСТ 2007

        Коментар


          #5
          И нокиата вчера сутринта отпътува,обявата може вече да се трие.Phoenix телефона нямаше GPS,и нямаше останалите екстри на оригинала,просто външния му вид и менюто бяха еднакви.

          Коментар

          Working...
          X