Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Немска овчарка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Немска овчарка

    Колеги, продавам немска овчарка - със паспорт, ваксини и всичко необходимо !Родени са на 17.02.2009 - 2 братчета са и не са ми нужни и двете !Мъжки са и както сами ще видите - имат стойка Цена - 500 лева !
    Прикачени файлове
    Fiat Forum Bulgaria

    Прекаленият светец и богу не е драг !

    #2
    Още снимки
    Прикачени файлове
    Fiat Forum Bulgaria

    Прекаленият светец и богу не е драг !

    Коментар


      #3
      Овчарки

      Хубави кученца!
      STILO 1,9JTD

      Коментар


        #4
        Re: Овчарки

        doich написа:
        Хубави кученца!
        Големи са сладури, да И като се заиграят нямат спиране Yellow_Flash_Colorz_PDT_41
        Fiat Forum Bulgaria

        Прекаленият светец и богу не е драг !

        Коментар


          #5
          Колега да не си объркал цената,нещо много ми се виждат тея 500 лв.

          Коментар


            #6
            nai7 написа:
            Колега да не си объркал цената,нещо много ми се виждат тея 500 лв.
            Цената е добра,според мен... Виж по ветеринарните магазини,че с родословие и произход са по толкова ... !!
            Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
            Fiat Punto 1.2 16v LPG

            Коментар


              #7
              etorrent написа:
              nai7 написа:
              Колега да не си объркал цената,нещо много ми се виждат тея 500 лв.
              Цената е добра,според мен... Виж по ветеринарните магазини,че с родословие и произход са по толкова ... !!
              аз не виждам никъде да са с родословие. паспорт не значи родословие, което по необясними причини за мен е супер важно за някои хора. ако не са с произход просто няма кой да му ги вземе на колегата за тези пари. накрая и на 200 ще кандиса
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                Това е най-готината порода за мен! Големи са сладури! Жалко, че в нас няма как да се доведе куче. Просто им е нужно на тези животни простор. Успех в продажбата!
                NOW: ???
                Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                Коментар


                  #9
                  Обяснявам сега историята ... в Берковица има човек, който се занимава само с кучета, и гарантирам за породата на 100 %, защото той ми е гарантирал на мен !Кучетата ги взех за по 500 лева, защото второто го взех ... не за мен ... но все пак се оказа, че си остава за мен по някакви малоумни причини там ... Yellow_Flash_Colorz_PDT_32 От цялото нещо разбира се аз съм вътре, но ... просто искам ад избия парите, които съм дал за кученцето
                  Fiat Forum Bulgaria

                  Прекаленият светец и богу не е драг !

                  Коментар


                    #10
                    pakumba написа:
                    etorrent написа:
                    nai7 написа:
                    Колега да не си объркал цената,нещо много ми се виждат тея 500 лв.
                    Цената е добра,според мен... Виж по ветеринарните магазини,че с родословие и произход са по толкова ... !!
                    аз не виждам никъде да са с родословие. паспорт не значи родословие, което по необясними причини за мен е супер важно за някои хора. ако не са с произход просто няма кой да му ги вземе на колегата за тези пари. накрая и на 200 ще кандиса
                    Ако никой не го вземе на тези пари, имам на кого да го подаря ... така че не ме мисли Благодаря все пак за загрижеността П.С. Мерси Светкос
                    Fiat Forum Bulgaria

                    Прекаленият светец и богу не е драг !

                    Коментар


                      #11
                      etorrent написа:
                      nai7 написа:
                      Колега да не си объркал цената,нещо много ми се виждат тея 500 лв.
                      Цената е добра,според мен... Виж по ветеринарните магазини,че с родословие и произход са по толкова ... !!
                      По зоомагазините не се продават кучета с родословие. Продават се, но родословието е само на думи. Истинското родословие е надлежно заверено от съответните клуб и федерация. Друг е въпроса, че в България дори и хора на високо в кинологията издават фалшиви такива.

                      Коментар


                        #12
                        profit написа:
                        etorrent написа:
                        nai7 написа:
                        Колега да не си объркал цената,нещо много ми се виждат тея 500 лв.
                        Цената е добра,според мен... Виж по ветеринарните магазини,че с родословие и произход са по толкова ... !!
                        По зоомагазините не се продават кучета с родословие. Продават се, но родословието е само на думи. Истинското родословие е надлежно заверено от съответните клуб и федерация. Друг е въпроса, че в България дори и хора на високо в кинологията издават фалшиви такива.
                        Ами аз на книжка не знам как трябва да е ... на тези познавам и бащата и майката ... и за тях съм сигурен, защото човека, от когото ги взимам се занимава с отглеждане на кучета-водачи за слепи хора ... както и да е, няма повече да се обяснявам
                        Fiat Forum Bulgaria

                        Прекаленият светец и богу не е драг !

                        Коментар


                          #13
                          Онзи ден ги видях и са още по-пораснали ! Стойката е още по-изразена а едното е изправило ушите ... Един час си играх с тях и не ми се тръгваше ... тая седмица ще им купувам други каишки, че тези вече ги стягат
                          Fiat Forum Bulgaria

                          Прекаленият светец и богу не е драг !

                          Коментар

                          Working...
                          X