Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам колонки 13см и пищялки с филтри

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам колонки 13см и пищялки с филтри

    - колонките/ сините са 13см (стандартни) двулентови;ползвани са много малко но едната има скъсано на гумената мембрана, което после езалепено и лакирано и поне според моя слух няма разлика в свиренето отпреди - скъсаното се получи от отплеснала отверка, не е от свирене на тях пише че са pioneer и че са произведени в япония ама на мен нещо не ми се вярва... по-скоро са китайчета но свирят уникално добре; както се вижда от снимките имат и капаци с решетки които са в перфектно състояние;цена за двете колонки (сините) 20 лева; - пищялките/ червените (или може би са среди + пищялки) ги свалих от едни елипси "тъндър" които продавах но се оказа, че едната е дефектна и не и свири баса а само средните и високите затова ги свалих и на двете;състоянието се вижда от снимките (перфектно е); имат някакви филтърчета и мисля, че няма да е проблем да се вържат след нормалната колона - свалил съм ги с чинча от елипсите; магнитни са, не са пиезо;цена за двете пищялки 15 лева имам и две решетки с пластмасови капаци черни матови за елипси стандартен размер 9х6" с 4 дупки отстрани (на всички с тоя размер дупките са им на едно и също място разположени); няма никакви емблеми по решетките, не са кривени и пластмасата е перфектно здрава;цена на решетките за елипсите 10 лева (и двете)имам и една решетка сребриста с малко черна мрежа "blaupunkt" за 12" говорител - няма никакви следи от употреба има 8 дупки за болтове симетрично разположени;цена на 12" решетка - 10 леваето снимките:за контакти: ЛС тук или на мейла: badmadafaka@abv.bg

    #2

    Коментар


      #3
      Двете 13см. говорители стават ли предните врати на Мареа?Давам ти 10 лв,ако са в добросъстояние/изправни/.

      Коментар


        #4
        willow75bg написа:
        Двете 13см. говорители стават ли предните врати на Мареа?Давам ти 10 лв,ако са в добросъстояние/изправни/.
        Предните врати на Марея колонките са 5*7 инча елипси!
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #5
          Мойта едната е изгоряла и определено е кръгла,но не е тук за да я премеря.

          Коментар


            #6
            защо във всички бг форуми без изключение каквато и цена да е обявена за нещо което се продава, винаги някой се стреми да свали... колкото и да е ниска цената... сигурно ако бях написал 10 лева някой щеше да каже "давам ти 5" както бях писал и в другата тема в която продавах колони - на който не му харесват цените това не са неговите колони просто :D на тези колеги им пожелавам да намерят това което търсят на цената която предлагат.. просто то не е в моята тема

            Коментар


              #7
              Защо се сърдиш колега,аз предлагам цена,като не ти допада -няма сделка.Не се сърди. :D

              Коментар


                #8
                няма проблем колега - това не е насочено конкретно към теб :D

                Коментар


                  #9
                  up

                  Коментар


                    #10
                    ако имаш път към софия пиши да ми дадеш пищялките че нямам :Д
                    Fiat Punto 1.2 75hp 95.

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12

                        Коментар

                        Working...
                        X