Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам ... ВСИЧКО Е ПРОДАДЕНО ! ЗА КЛЮЧ.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам ... ВСИЧКО Е ПРОДАДЕНО ! ЗА КЛЮЧ.

    Продавам:- RAM DDR400 1 GB - 50 лв. - ПРОДАДЕНА- Хард-диск IDE 40 GB - 20 лв. - ПРОДАДЕН- Хард-диск IDE 80 GB - 25 лв.Всичко е 100 % работещо.Тел: 0899-628-736Изпращам RAM-а и по куриер за сметка на получателя. Хард-дисковете ме е страх да ги пускам по куриер, знаете, че са чупливи като яйца . Но ако някой държи, няма проблем - изпращам ги и тях добре опаковани в дунапрен и дано пристигнат здрави.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    #2
    Нова цена за RAM DDR400 1 GB - 40 лв.По-евтина няма да стане. Ако някой ще я купува, да я купува сега .
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      Интересува ме малкия диск, ама и днес забравих да ти звънна. Ако забравя и утре - подсети ме, плз
      Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

      Коментар


        #4
        Засега всичко е запазено за колеги от форума. Ако има промяна, ще пиша.Vesko, имаш ЛС !
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #5
          някакво развитие? Всико ли е продадено или остана нещо?
          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
          ИТАЛФЕСТ 2007

          Коментар


            #6
            phoenix какво ти трябва разполагам с мн такива части RAM and HDD и др.
            Fiat Punto 1.7TD 1997/10/

            Коментар


              #7
              phoenix написа:
              някакво развитие? Всико ли е продадено или остана нещо?
              Съжалявам, че чак сега виждам това, но пък то ме подсеща да вдигна темата. За продажба остана само хард-диск IDE 80 GB. Последна цена: 25 лв. Тел: 0899-628-736 ( Телефонът не е постоянно в мен. Ако не мога да ви отговоря, аз ще ви потърся по-късно. )
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #8
                snake написа:
                phoenix написа:
                някакво развитие? Всико ли е продадено или остана нещо?
                Съжалявам, че чак сега виждам това, но пък то ме подсеща да вдигна темата. За продажба остана само хард-диск IDE 80 GB. Последна цена: 25 лв. Тел: 0899-628-736 ( Телефонът не е постоянно в мен. Ако не мога да ви отговоря, аз ще ви потърся по-късно. )
                Взимам гооо Ако все още не си го дал. Видях, че си от Пазарджик аз съм в София пращай го по куриер

                Коментар


                  #9
                  80 гигабайтовият диск все още се продава, цената е без промяна-25 лв. В четвъртък 20-ти август около 17 ч. ще съм в София. Ако има някой желаещ да го купи, да ми се обади днес, за да се разберем.
                  Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                  Коментар


                    #10
                    Подарък към хард-диска: напълно работещ телефон SE T630 (батерията му издържа поне 3-4 дни) със зарядно .Телефончето е старо, но работи. Вместо да го дам за рециклиране, по-добре да го подаря на някой, който ще го ползва.И така, да обобщим: Хард-диск IDE 80 GB + телефон SE T630 = 25 лв.Тел.: 0899-628-736
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      #11
                      купувам го ... утре сутринта шти се обадя да те видя къдесе намираш по трасето да се видим ... че днеска имам много ангажименти
                      Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
                      Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

                      Коментар


                        #12
                        Колега DiStefano - днес вече ми се обадиха двама човека и на двамата го пазя до утре по реда на обажданията. Искам да съм коректен, така че ако утре никой от тях не ми се обади, е запазен за теб.
                        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                        Коментар


                          #13
                          Всичко е продадено. Темата е за ключ.
                          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                          Коментар

                          Working...
                          X