Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам телефон Sony Ericsson G900 - Продаден!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам телефон Sony Ericsson G900 - Продаден!

    Продавам си досегашния телефон Sony Ericsson G900. Купих го през август миналата година, т.е. е на по-малко от 8 месеца (съответно има още над 16 месеца гаранция). Не е кодиран, работи с всички оператори. В Интернет има много информация за модела (например), все пак ето някои основни характеристики:Модел: 2008 г. Мрежи: UMTS / GSM 900/1800/1900 Батерия: Li-Poll 950 mAh Време на разговор: 12 ч. Време на готовност: 380 ч. Дисплей: TFT, 2.4" сензорен (touchscreen)Резолюция: 240 x 320 пиксела Цветове: 262kТегло: 99 гр. Размери: 49 x 106 x 13 mm Вградена памет: 160 mb Слот за карти: Memory Stick MicroКамера: основна 5 MP, CMOS, автофокус, светкавица; втора камера за видеоразговориБезжична мрежа (WiFi): 802.11b/gОперационна система: SymbianРадио с RDS, MP3 плеър, Bluetooth, USB, Mobile Java, получаване/изпращане на e-mail, разпознаване на ръкописен текст и др...В комплекта влизат зарядно, USB кабел, стерео слушалки, резервен стилус, ръководство, диск със софтуер.Давам още карта 2 GB Sony Memory Stick Micro M2, на която съм оставил някои полезни неща. Цена: 360 лв.Продаден!P.S. Не се интересувам от бартери - причината да го продавам е, че си купих HTC.
    Прикачени файлове
    ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    #2
    Понеже имаше интерес към качеството на снимките, които прави камерата на телефона, ето няколко мостри (намален е размерът им, за да могат да се качат във форума). :D Все пак, нека напомня, че това е телефон, а не фотоапарат - на тъмно не се справя толкова добре (както повечето телефони и голяма част от цифровите фотоапарати ). Светкавицата помага докъм метър-метър и половина, но на тъмно чудеса не могат да се очакват.
    Прикачени файлове
    ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #3
      Поразчистих си обявата от офтопика. Телефонът още се продава. :D
      ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #4
        Телефона е много добър аз бих го купил но си имам в момента,ако някои го купи доста ще изкяри.
        Fiat Punto`04 1.2 60hp.
        Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
        ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

        Коментар


          #5
          Благодаря колега! Добър е наистина! :DХайде, никой ли не иска
          ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            #6
            ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              #7
              аз съм навит на т елефона и сега падна някой лев но ще трябва да си купувам гуми за колата и обувки. ше тряа и окачването да правя значи към края на лятото ако е в тебе още може да се разберем нещо
              Fiat Bravo 1.9 JTD 100

              Коментар


                #8
                Ами колега, разбира се, че трябва подреждане на приоритетите! :D Аз не бързам особено, защото съм с друг телефон. Все пак да кажа, че при сериозен интерес съм склонен на обсъждане на условията/цената в разумни граници. Yellow_Flash_Colorz_PDT_19
                ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                Коментар


                  #9
                  ами дано към края на юли имам парите
                  Fiat Bravo 1.9 JTD 100

                  Коментар


                    #10
                    ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                    Коментар


                      #11
                      Продаден!
                      ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                      Коментар

                      Working...
                      X