Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам СПЕШНО два златни синджира по 6гр

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам СПЕШНО два златни синджира по 6гр

    Здравейте колеги, продавам два златни синджира 14к. От бартери не се интересувам щот ми трябват парите. И двата са еднакви по 6гр всеки и 45см дълги. Цена на единия 70лв. А за двата 120. Работа и с куриер не е пробем. Ето Снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=378691

    #2
    Ти откъде си? Хмм а къде е уловката, ако отидеш в заложна къща няма ли да вземеш повече?
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      в нащо село няма заложна От с.Баня сам

      Коментар


        #4
        нова регистрация, две мнения, ... синджирите да не са румънски? и с. Баня, ама коя община?

        Коментар


          #5
          Карловско иначе незнам дали са турски, от доста години седат в нас, не сам ги купувал аз

          Коментар


            #6
            re

            Колега отще ли важи офертата.Сериозен сам. Драсни едно л.с.
            Samolet4eto mi - Fiat Bravo GT 1.8 16v 113hp, Fofos 1
            Family car - Fiat Stilo SW 1.9 JTD 2003g 115hp

            Коментар


              #7
              hj

              Колеги,момчето е мошеник,колега от тунинг форума му се обадил ,онзи му ги пратил и се оказали ментаци.Внимавайте с такива обяви
              Nissan Primera 1.6 16v P11
              ex.Fiat Bravo 1.6 16v

              Коментар


                #8
                Много ясно, че ако отиде в заложна, ще вземе повече. Поне в София грамът на такива места е 20 лева средна цена. Можете да пресметнете. Пък и какво значи прецакали са колега от тунинг форума. Толкова ли не е използвал "опцията" прегледай преди да платиш. :D
                NOW: ???
                Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                Коментар


                  #9
                  svetkos_ написа:
                  Много ясно, че ако отиде в заложна, ще вземе повече. Поне в София грамът на такива места е 20 лева средна цена. Можете да пресметнете. Пък и какво значи прецакали са колега от тунинг форума. Толкова ли не е използвал "опцията" прегледай преди да платиш. :D
                  И като прегледаш какво...... ще разбереш ли истинско ли е или е ментак???

                  Коментар


                    #10
                    Ако е позлатено малко трудно...
                    N.Y. State of Mind

                    Коментар


                      #11
                      ..

                      В такива случаи е хубаво да имаш в багажника в едно шишенце разтвор на сребърен нитрат.Капваш една капка и само ако е злато не се променя нищо.Във всички останали случаи остава тъмно петно. :D

                      Коментар

                      Working...
                      X