Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Privileg X7 Две SIM карти едновременно-150лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Privileg X7 Две SIM карти едновременно-150лв

    Апаратът е закупен от Технополис Пловдив зимата на 2008 около 300 и нещо има остатъчна гаранция в момента се продава за 260лв от там,няма следи от употреба,пълен комплект!Към апарата 1гб T-flash micro Sd карта,2 батерий,3 зарядни(настолно,преносимо и за кола),стерео слушалки,защитно фолио за екрана,калъф кожен,USB кабел и стилна кутия!Работи с две карти едновременно,3Mpix камера и други ексрти.Телефончето е на приятел и давам телефон за връзка 0889 733 766,цената е 150лв с коментар по нея разбира се в рамките на разумното,БЕЗ БАРТЕРИ!Ето и снимки....
    Прикачени файлове
    Действай бързо,изненадващо и с груба сила.

    #2
    2 сим

    Нова цена 150лв,телефончето е като ново!
    Действай бързо,изненадващо и с груба сила.

    Коментар


      #3
      Бартер:Компютър е със следните параметри:Intel PIII 667Mhz Coppermine l1 16kb l2 256kb MB Fijitsu Siemens D1188intelSolano i 815RAM 128 PC133 SDHard 15GBCD - MitsumiFX4820и още едно CD/DVD със записвачка(само CD)има и флопи + мишка и клавиатура.В момента е със windows98.Монитор- DELL E771PПринтер EPSON 4450 ( няма мастило).Цената която искам е 150 лв От Варна съм тел 0884320706 или ЛС.Куриер за моя сметка

      Коментар


        #4
        Продавам Privileg X7 Две SIM карти едновременно-150лв

        Колега БЕЗ БАРТЕРИ!
        Действай бързо,изненадващо и с груба сила.

        Коментар


          #5
          vitito написа:
          Бартер:Компютър е със следните параметри:Intel PIII 667Mhz Coppermine l1 16kb l2 256kb MB Fijitsu Siemens D1188intelSolano i 815RAM 128 PC133 SDHard 15GBCD - MitsumiFX4820и още едно CD/DVD със записвачка(само CD)има и флопи + мишка и клавиатура.В момента е със windows98.Монитор- DELL E771PПринтер EPSON 4450 ( няма мастило).Цената която искам е 150 лв От Варна съм тел 0884320706 или ЛС.Куриер за моя сметка
          колега каква е тая извънземна цена дето му искаш на тоя кошник ???
          1.6 16v Abarth

          Коментар


            #6
            ..

            Тогава си го купи за 260 от магазина като си тарикат!
            Действай бързо,изненадващо и с груба сила.

            Коментар


              #7
              аз от магазина си направих ъпгрейд на стария комп за 230 лева и то с чисто нови части. Кво ше кажеш сега
              Fiat Bravo 1.9 JTD 100

              Коментар


                #8
                X7

                Колега този телефон не го продавам аз ,правя услуга на приятел,ако искаш се обади на телефона,който съм дал да се разберете с него!Поздрави.
                Действай бързо,изненадващо и с груба сила.

                Коментар


                  #9
                  Re: ..

                  `Donny-JC` написа:
                  Тогава си го купи за 260 от магазина като си тарикат!
                  брат моя е да речем 2 ако не 3 пъти по-добър от твоя и го оценявам на 150 лв... като си го купил преди 10 години не значи че ся ше му земеш някви пари като за нов
                  1.6 16v Abarth

                  Коментар


                    #10
                    опа нещо обърках,стааше въпрос за колегата с компа за 150 лева дет го дава а за мен и 50 са му много иначе телефона е на добра цена за него нищо не съм казал
                    1.6 16v Abarth

                    Коментар

                    Working...
                    X