Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам си музика!Каса,стъпало и елипси!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам си музика!Каса,стъпало и елипси!

    Здравейте колеги!Продавам си музиката спешно!Става въпрос за следните нещица Много от музики не разбирам ако трябва да съм честен и не мога да дам много компетентно мнение.Стъпалото (Sony) е 4 канално работи на 2 на 4 и на 8 ома,елипсите (Hertz) са 180в(поне така пише отзад),а пък на говорителя (Pioneer) на касата съм направил и снимка отзад та да видите за какво става въпрос.Това е всичко се продава за 260 лв.Телефон за връзка 0888697616 Стоян
    Прикачени файлове
    FIAT Bravo Club Plovdiv
    Con Asistencia di Veloce

    #2
    Re: Продавам си музика!Каса,стъпало и елипси!

    по отделно може на следните цениКаса с говорител-120лв.Усилвател-100лвЕлипси-80лв
    FIAT Bravo Club Plovdiv
    Con Asistencia di Veloce

    Коментар


      #3
      Аз искам тези елипси, тъй като си продупчих единия говорител с отверката по непредпазливост, но 80лв ми се виждат много (не искам да коментирам цената, защото всеки има право да продава каквото и за колко си иска). Просто знам за колко съм ги купил Януари и не мога да направя предложение за повече от 45-50лв за двата, ако са читави Все пак Ти желая успех в продажбата на компонентите като комплект

      Коментар


        #4
        Касата утре заминава!Свалям цената на елипсите на 60 лв за хора,които не са от пловдив и на 70 за пловдивчани с вероятна доставка
        FIAT Bravo Club Plovdiv
        Con Asistencia di Veloce

        Коментар


          #5
          стъпалото е резервирано за сега!Нова и крайна цена на елипсите 50 лв!
          FIAT Bravo Club Plovdiv
          Con Asistencia di Veloce

          Коментар


            #6
            Всичко е продадено,моля модераторите на форума да затворят темата!
            FIAT Bravo Club Plovdiv
            Con Asistencia di Veloce

            Коментар

            Working...
            X