Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам очила Persol

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам очила Persol

    http://www.bestbuyeyeglasses.com/per...28026.htmlОт последният филм 007. Почети чисто нови. Поляризирани пълен комплект. Стъклата са страшни!Малко съм ги носил не ми отиват взех други.В щатите цена около 160$ Продавам 150 лева. Иван 0889 20 30 25 София

    #2
    не ситга че с пластмасови рамки ами и искаш да забогатееш от нас 150 лева ти луд ли си ве
    Fiat Bravo 1.9 JTD 100

    Коментар


      #3
      Е добре кажи цена за теб. В тукашните магазини са над 300 лева този модел колко да ги дам.

      Коментар


        #4
        mitkosoft написа:
        не ситга че с пластмасови рамки ами и искаш да забогатееш от нас 150 лева ти луд ли си ве
        Ми така бе човек то и единият ми ReiBan макар и с пластмасови рамки си беше 150$.В случая не толкова рамката а качеството на защитния филтър в стъклата е важно
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          mitkosoft написа:
          не ситга че с пластмасови рамки ами и искаш да забогатееш от нас 150 лева ти луд ли си ве
          такива въпроси като твоя веднага ме карат да задам следния: ти що не си зе лятото промоцията на глобул с Polaroid за 20лв като не ти се дават пари за хубави очила..?

          Коментар


            #6
            не бе аз по принцип не нося очила щото не ми ходят....но ми е чудно как едни очила коо ще и защита от ядрени лъчения да имат как може да струват 150 лева....незабравяйте има семейства живеят със 150 лева на месец
            Fiat Bravo 1.9 JTD 100

            Коментар


              #7
              mitkosoft написа:
              не бе аз по принцип не нося очила щото не ми ходят....но ми е чудно как едни очила коо ще и защита от ядрени лъчения да имат как може да струват 150 лева....незабравяйте има семейства живеят със 150 лева на месец
              a ти не забравяй че има хора които харчат по 2-3хиляди на вечер по баровете..всяка вечер!така че стига си клепал темата на момчето..като не ти "ходят" не носи..но не си трупай мнения като сговнясваш темите..

              Коментар


                #8
                daniel_loko написа:
                mitkosoft написа:
                не бе аз по принцип не нося очила щото не ми ходят....но ми е чудно как едни очила коо ще и защита от ядрени лъчения да имат как може да струват 150 лева....незабравяйте има семейства живеят със 150 лева на месец
                a ти не забравяй че има хора които харчат по 2-3хиляди на вечер по баровете..всяка вечер!така че стига си клепал темата на момчето..като не ти "ходят" не носи..но не си трупай мнения като сговнясваш темите..
                Абсолютно вярно който няма достатъчно пари за маркови очила може и с Полароид от Глобул да мине.Престанете да спамите темата на Колегата.
                Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                Коментар


                  #9
                  mitkosoft написа:
                  не ситга че с пластмасови рамки ами и искаш да забогатееш от нас 150 лева ти луд ли си ве
                  Хахаха. Определено нищо не разбираш от маркови стоки.Тая марка са ръчна изработка и са италиянска класика. Имам същия модел и съм ги купувал за 400 лв. но си струват всеки лев. Имам и Рейбан за 340 лв и мога да ти кажа че Персол са една класа над тях. Цена е супер изгодна особено ако са в добро състояние и не са ментак, разбира се.

                  Коментар

                  Working...
                  X