Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам очила Ray Ban - ПРОДАДЕНИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам очила Ray Ban - ПРОДАДЕНИ

    продавам слънчеви очила Ray Ban модел RB3025 Aviator с огледални стъкла,очилата са нови не са носени само са извадени за снимката и това е..подарък са ми но не ми отиват.. очилата са комплект с кожен калъф кърпичка и книжка както се вижда на снимката..за повече инфо Л.С. или 0888817750 цената ще е много по-добра от магазинската..

    #2
    очилата се продават все още..

    Коментар


      #3
      !

      Коментар


        #4
        мога да пратя и детайлни снимки на очилата ако някой иска

        Коментар


          #5
          daniel_loko написа:
          мога да пратя и детайлни снимки на очилата ако някой иска
          дай някаква цена по-скоро :D

          Коментар


            #6
            Аз също се интересувам от цена.
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #7
              не искам да спамя на колегата темата. но ако успее да докаже че са истински да пуска цена каквато иска иначе преди време взимах на един познат от тук:http://cgi.ebay.com/New-Ray-Ban-Avia...3A1%7C294%3A50
              Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
              182A4.000 IAW49F
              LPG - Lovato EasyFast
              ----------------------------
              "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

              Коментар


                #8
                Ewing написа:
                не искам да спамя на колегата темата. но ако успее да докаже че са истински да пуска цена каквато иска иначе преди време взимах на един познат от тук:http://cgi.ebay.com/New-Ray-Ban-Avia...3A1%7C294%3A50
                и истински ли бяха

                Коментар


                  #9
                  казах че пращам снимки на отлечителните белези за автентичност на очилата ако някой иска да се убеди че са истински а не менте...заявявам го пак че очилата са ИСТИНСКИ Рей Бан цената не съм я публикувал за да няма глупави изказвания от сорта "аве ти луд ли си,хората с толкова пари на месец живеят..." и т.н. каквито прочетох в темата на колегата който продаваше очила Персол...ако някой има интерес Л.С. както и на телефона който съм оставил за връзка...ще обясня подробно всичко което ви интересува..

                  Коментар


                    #10
                    jovanialex написа:
                    Ewing написа:
                    не искам да спамя на колегата темата. но ако успее да докаже че са истински да пуска цена каквато иска иначе преди време взимах на един познат от тук:http://cgi.ebay.com/New-Ray-Ban-Avia...3A1%7C294%3A50
                    и истински ли бяха
                    ами не знам как да ги различа. лично аз си купувам полароид за около 100 лева и ми карат доста години и не знам как стои въпросът с разните маркови изпълнения. но като съдя по цената най вероятно не са били оригинални. ама човека поиска и му поръчах
                    Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                    182A4.000 IAW49F
                    LPG - Lovato EasyFast
                    ----------------------------
                    "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                    Коментар


                      #11
                      колеги не че нещо ама що тряа да си общувате точно тука...има Л.С. за комуникации,не мисля че е много коректноот ваша страна..

                      Коментар


                        #12
                        Прав си колега. Извинявай от мое име, предполагам и от името на jovanialex Yellow_Flash_Colorz_PDT_43
                        Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                        182A4.000 IAW49F
                        LPG - Lovato EasyFast
                        ----------------------------
                        "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                        Коментар


                          #13
                          Ewing написа:
                          Прав си колега. Извинявай от мое име, предполагам и от името на jovanialex Yellow_Flash_Colorz_PDT_43
                          и аз се извинявам, но поне имащ един плюс от нас - темата ти е все горе това ми е последният пост в тази темаУспех с продажбата колега!!!

                          Коментар

                          Working...
                          X