Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам гедоре-цена 80лв-продадено

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам гедоре-цена 80лв-продадено

    марката е експерт модеко-чисто полско мога да кажа само чее полезно за всеки с автомобил има гаранция 5 год.не съм майстор и не мога да кажа,че е най доброто но не съм имал ядове от негова страна.купено е от коелнер- полска фирма за 100 лв,причината за продажбата му е че дойде по голям и по скъп модел който е с повече камъчета и тресчотки за контакти скайп или тел;0888 360092,или 0878 360092.
    Прикачени файлове
    Е ТВА Е КОЛАTA

    #2
    Колега, извинявай че ти спамя в темата, ама да те питам, понеже аз сис купих такова преди време, супер доволен съм, направих си няколко ремонта с него, и си изби парите за нула време.. Та да те питам - от къде го купи на такава ниска цена, аз моето го купих за 127 лева директно от вносителите. Сега ако нямах вече, на тая цена задължително го отнасях!! Само едно ли ти е това, можеш ли да намериш още? И какъв друг по голям комплект има, аз съм чувал за един пак на тази фирма, дето бил над 200 лева, ти за него ли говориш?

    Коментар


      #3
      ogi28b написа:
      Колега, извинявай че ти спамя в темата, ама да те питам, понеже аз сис купих такова преди време, супер доволен съм, направих си няколко ремонта с него, и си изби парите за нула време.. Та да те питам - от къде го купи на такава ниска цена, аз моето го купих за 127 лева директно от вносителите. Сега ако нямах вече, на тая цена задължително го отнасях!! Само едно ли ти е това, можеш ли да намериш още? И какъв друг по голям комплект има, аз съм чувал за един пак на тази фирма, дето бил над 200 лева, ти за него ли говориш?
      Аз със моето Force да не съм се набутал тогава.Като гледам имам два пъти и половина инструмент от това за 180 лв.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар

      Working...
      X