Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам говорител Kenwood ПРОДАДЕН!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам говорител Kenwood ПРОДАДЕН!

    Продавам говорител Kenwood (чисто нов) с кутията, номинална 400W, максимална 1500W, ето тук са характеристиките и модела му http://ucables.com/ref/KENWOOD-KFC-W3514DVC-R49034 Ето и реални снимки: По принцип са два ама само единия се продава, щото неможаха да влезнат в багажника двата Цена 120лв.

    #2
    имам един сгънат на две педесетак :P става ли?
    сега кара ВЕЛОСИПЕД
    EX FIAT Marea 1.8 16V ELX 1999
    EX FIAT Tipo 1.6 ie
    EX FIAT Uno 1.0

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        сега моят 50-так стана на 30-так на цяло ако си навит се отървай от "гадния-голям" говорител
        сега кара ВЕЛОСИПЕД
        EX FIAT Marea 1.8 16V ELX 1999
        EX FIAT Tipo 1.6 ie
        EX FIAT Uno 1.0

        Коментар


          #5
          robin1 написа:
          сега моят 50-так стана на 30-так на цяло ако си навит се отървай от "гадния-голям" говорител
          Говоритела е чисто нов все пак, ти искаш да ти го подаря направо Цената му е горе, евентуално може да направя малък коментар, ама без пари няма да го дам. Мисля че цената му е добра, при положение че е с кутия и е нов.

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              извинявай за спама но като е нов що го продаваш кой знае колко думкане е видял и ся искаш да му земеш същата цена като от магазина.....извинявай но аз на скоро продадох каса с говорител блаупункт 15’’ със стъпалото за 130 лева че и със бушона големия и 10 метра кабел от дебелия .......
              Fiat Bravo 1.9 JTD 100

              Коментар


                #8
                mitkosoft написа:
                извинявай за спама но като е нов що го продаваш кой знае колко думкане е видял и ся искаш да му земеш същата цена като от магазина.....извинявай но аз на скоро продадох каса с говорител блаупункт 15’’ със стъпалото за 130 лева че и със бушона големия и 10 метра кабел от дебелия .......
                Се ше се намери някой многознайко дето сере по темите на хората. Ако беше прочел поне обявата щеше да разбереш що го продавам. Говоритела е чисто нов просто като ги монтирах в кутиите и като тръгнах да ги слагам в багажника осъзнах че е невъзможно, щото имам и газова бутилка отзад и просто неможа да влезе, а и осъзнах че само един е достатъчен щото наистина блъска много здраво и неми се занимава да хввърлям още пари за нови по малки кутии и тн.А колега ти ми отговори от къде на къде даваш оценка на говоритела ми че не бил нов. Как по точно разбра че не е нов? Ти си продавай твойте насрани работи на каквито цени искаш ама недей само да даваш грешни оценки за другите. Щом съм написал че е чисто нов значи гарантирам че е така, нали който го вземе в крайна сметка ше го види, какво искаш да ми кажеш че ако видиш един говорител няма да разбереш дали е нов или е съдран от думкане Направи ми услуга и повече не ми пиши в темата.Който невярва да заповяда да го види и ще се убеди че ГОВОРИТЕЛА Е ЧИСТО НОВ

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10
                    UP! А с касата ли се продава?
                    Fiat Bravo - НАЙ-БЪРЗИЯ с вариатор Powered By . . .
                    Fiat Marea 1.6 16V - Not Powered By ... YET !
                    Alfa Romeo 155 2.0 8v Twin Spark - в гаража ...
                    Lancia Delta 1 HF 2.0 8v TURBO

                    Коментар


                      #11
                      nonamecrew написа:
                      UP! А с касата ли се продава?
                      Да колега с касата е

                      Коментар


                        #12
                        разполагам с 70-тачка ако те устроива л.с.

                        Коментар


                          #13
                          Колеги!!! Криза е .. пазарлъка трябва сега да варви най-много! Като се сетя моя BM за какви мизерни пари го дадох.... Yellow_Flash_Colorz_PDT_47
                          Fiat Bravo - НАЙ-БЪРЗИЯ с вариатор Powered By . . .
                          Fiat Marea 1.6 16V - Not Powered By ... YET !
                          Alfa Romeo 155 2.0 8v Twin Spark - в гаража ...
                          Lancia Delta 1 HF 2.0 8v TURBO

                          Коментар


                            #14

                            Коментар


                              #15
                              колегата си знае

                              Коментар

                              Working...
                              X