Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

15" Бас и две елипси

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    15" Бас и две елипси

    продавам 15" бас бошман и две елипси.Елипсите и баса вървят заедно с кутия правена по поръчка за мерцедес 124 комби.Всичко си е монтирано на нея и елипсите и баса днес по късно ще кача снимки,че е на един приятел цялото това нещо и правя услуга да го продам.Днес ще го взема и ще го наснимам Цената започва от 200 лева и разбира се подлежи на коментар.За сериозни хора сериозна отстъпка (която не е 5-10 лева)0883345200 скайп лс Поздрави!
    4 бири и турбината да свири

    #2
    Ето и снимките с които се забавих малко за което се извинявам както и за качеството на снимките, че съм снимал с телефонhttp://www.snimka.bg/album.php?album...26Новата цена с отстъпката е 150 лева за всичко, мисля че 150 лева за 15" бас и елипси е нормано при положение че само баса струва нов 150+курията едва ли ще ви върши работа по предназначение, но може да я ползвате като къщичка за домашен любимец надявам се да има интересАко има желаещ може да дойде да я чуе как свири (въпреки че аз не съм много голям фен на тия илиенски говорители останах очуден от звука който извади като я вързах- доста добре си лумка)
    4 бири и турбината да свири

    Коментар


      #3
      уп
      4 бири и турбината да свири

      Коментар


        #4
        Цената все още подлежи на коментар - но този път по малък от предишния
        4 бири и турбината да свири

        Коментар


          #5
          Цената все още подлежи на коментар - но този път по малък от предишния
          4 бири и турбината да свири

          Коментар


            #6
            Колега я кажи какъв модел е баса както и елипсите каква марка и какъв модел саП.С. само незнам как мога да събера в моя багажник 15" говорител че с тая газова няма място ама може да се измисли нещо
            Fiat TEMPRA 1.6 i.e. 159A3.048 75Hp + L.P.G
            Fiat BRAVO 1.4 12V SX 80Hp + L.P.G
            Fiat TIPO 1.6 i.e. Selecta 159A3.048 75Hp + L.P.G LOVATO

            Коментар


              #7
              Ще се измисли колега стига да има желание.Ще ги разглобя за да видя точния модел и ще го напиша днес довечера или най-късно утре и ще ка4а снимки на говорителите
              4 бири и турбината да свири

              Коментар


                #8
                Колеги - ето и новите снимки http://www.snimka.bg/album.php?album...46Модела на баса е zx-152xproЗа жалост обаче неможах да разглобя елипсите поради липсата на шестограм, но пък си бачкат без грешка и също са бошман има ги на снимкитеПоздрави
                4 бири и турбината да свири

                Коментар


                  #9
                  а можеш ли да кажеш и с какви размери е кутията широчина височина и дълбочина. и ако взема само говорителите без кутията цената същата ли ще е ?
                  Fiat TEMPRA 1.6 i.e. 159A3.048 75Hp + L.P.G
                  Fiat BRAVO 1.4 12V SX 80Hp + L.P.G
                  Fiat TIPO 1.6 i.e. Selecta 159A3.048 75Hp + L.P.G LOVATO

                  Коментар


                    #10
                    98.5 x 61 x 30 см. е размера на кутията и доста се съмнявам да се събере във Фиат.А цената без кутия пак е такава - тя е подарък просто защото е доста голяма пък и моя съвет е да се направи хубава кутия защото в тая не свири на 100% качествени ниски.Ако изявяваш желание ще ти я дам за 140 лева!П.С. ако те интересува само баса мога да го дам за 120 лева, но пък даваш още 20 лева и получаваш елипси което е далавера :P
                    4 бири и турбината да свири

                    Коментар


                      #11
                      4 бири и турбината да свири

                      Коментар


                        #12
                        жик-так баце UP
                        4 бири и турбината да свири

                        Коментар


                          #13
                          Само 15" говорител 100 лева
                          4 бири и турбината да свири

                          Коментар


                            #14
                            Щом никой не ги иска - аз ще си ги взема за мене!Вече си направих по-свестна кутиика и звука е коренно променен и доста по качествен.Размерите за кутията ги взех от един френд който си я е правил в тояга.Елипсите си ги праснах на кората и сега само едно стъпалце ми трябва и ще има ДУМ ДУМ ДУМ Ето и крайния резултат http://www.snimka.bg/album.php?album...to_id=11690435
                            4 бири и турбината да свири

                            Коментар

                            Working...
                            X