Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Радар детектор Cobra ESD 9160 ПРОДАДЕН

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Радар детектор Cobra ESD 9160 ПРОДАДЕН

    Здравейте колеги,продавам Радар детектор Cobra ESD 9160.Модела е 10 бандов, има вграден и осем точков компас, което е голяма гъзария.Лови всички честоти + лазер, писука различно за всички и има индикация за силата на сигнала, т.е. колко сте далече от радара.Има специална фукция, която като се настрои усеща оборотите на двигателя и ако счете че карате бавно, не ви сигнализира нищо - макар че аз не бих я позлвал - в града често карам на 50 с 80 по инерция - т.е. съм си за вземане на книжка Работи много добре - вчера го разходих до Пловдив и обратно.Тъй като нямам скобата за закрепяне на стъклото съм му лепнал малко велкро то долу - то аз така или иначе така позлвам в колата такива джаджи-имам велкро 2Х2см залепено на таблото.Машинката е хубава, бих си я оставил на мен ама си имам Уислър, а този го поръчвах от и-бей за зет ми , ама се забави над месец и купихме друг, а този взе че дойде малко след това и ми е излишен.Ето и книжката му: http://www.skatafka.com/download.php...лежките - само по външния вид - има изтрити места около копчето за пускане и от другата страна, явно е доста ползван от хамериканеца. Нямаше да го купя в този вид, ама в и-бей не си личеше хич по снимките. Иначе дисплея му работи и алармите също. Доста е гласовит ако е усилен до край - колкото и да ви е силна музиката - давам гаранция че ще ви привлече вниманието.Ако някой иска да го вгражда - перфектен е!Цената е 80лв, като изпращам и с куриер за сметка на получателя с наложен платеж- толкова ми излезе искам да си взема парите.Като се има предвид, че този клас радардетектори започват от 200лв тука нови, миля че цената е нормална.
    Прикачени файлове
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...
Working...
X