Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ново авто ДВД-ТВ,4,5''LCD,4x60,USB,AUX,BT,TouchScr!Гаранция!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ново авто ДВД-ТВ,4,5''LCD,4x60,USB,AUX,BT,TouchScr!Гаранция!

    http://www.namerimi.com/products/p%2...ормално е!Има си УСБ,АУКС,Блутут,МП3,ДВД,ДИВХ,Подкарва филми с БГ субтитри,клипове и каквото му сложиш!4х60 мосфет е,има 3 или 4 изхода за усилвател и мисля,че са високоволтови,2 изхода за монитор,видео изход,-вход,изход за камера и какво ли още не!Звука на ДВД-то като сила и качество на мен ми допада повече от пайнерите ми 5-та серия!Има си всякакви настройки,тъч скрийн,чисто ново е,вчера му махнах найлончето и винтовете които пречат да сложиш диск!Кутия,книжки,кабели,дистансионно и всякакви глупости!1 година гаранция!* DVD/DivX/VCD/CD/MP3/MP4 съвместим* Чувствителен на докосване екран Touch panel* 4.5" TFT цветен LCD Дигитален дисплей* USB вход* Чувствителен на докосване екран Touch screen* Моторизиран преден панел* Възможност за настойка на визуалният ьгьл* TV тунер* Изход за камера за паркиране* Изход за втори монитор* NTSC/PAL съвместим* Контрол на картината: brightness/contrast/color/tint/reflection size* AM / FM / RDS/ Стерео приемник * 30 станции памет* Еквалайзер (Pop/Rock/Classic)* Функция "Анти шок"* MP3 възпроизвеждане директно от USB* Дистанционно управлениеНово в магазина е 450 лв,аз го давам на 300!При интерес имам и снимки,но мисля,че няма нужда от тях!За контакти:08833239990898556774Илиян.

    #2

    Коментар

    Working...
    X