Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Лаптоп с 2 серийни порта

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Лаптоп с 2 серийни порта

    Лаптопа е Митсубиши MP 286 L, с процесор 286, на 6 или повече мегахерци, има и РАМ, флопи, около 11" монохромен дисплей ЛСД, флопи, 2 серийни и 1 паралелен порт. Има и някъде към 23 мегабайта ХДД. Продава се с все захранващия си кабел и промоция - 1 брой дискета, синя на цвят, 1.44 на обем.Цена: 40 лева, може и на изплащане - 15 лева първоначална вноска, и после месец по левче на ден!ЛСЗабравих да напиша: Аз лично не можах да подкарам Виза на тоя лаптоп, защото не съм правил опити, ама един колега прави, и той също не можа. Така че най-вероятно не става за Виза.

    #2
    може ли снимчица :D
    Renault Laguna 1,9 dci 2002

    Коментар


      #3
      Баси звяра...Напомня ми за първия 16 битов комп, на който работих - Правец 16 - 4,43мхц процесор и 256кб рам....
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        Музеен експонат!!!http://www.nothingtodo.org/classiccmp/mp286l.htm

        Коментар


          #5
          Моля, опашката да мине отдясно, за всички има...

          Коментар


            #6
            Последният желаещ се оказа несериозен, така че лаптопа още е наличен

            Коментар


              #7
              "Туй нещо" върви го дай в някой музей :D Иначе зарибява, такъв голям, стабилна машина
              Тря'а напиша нещо тука, нали

              Коментар


                #8
                За диагностика може де стане.
                И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                Коментар


                  #9
                  Айде че ми остана само един!

                  Коментар


                    #10
                    Ако може да се подкара Виза-та го вземам :D иначе треа да го гледам и да му са кефя колко е стар може би ми е набор П.С. Има ли батерия и колко даржи ако има ааа и колко волта е батерията ?
                    Fiat TEMPRA 1.6 i.e. 159A3.048 75Hp + L.P.G
                    Fiat BRAVO 1.4 12V SX 80Hp + L.P.G
                    Fiat TIPO 1.6 i.e. Selecta 159A3.048 75Hp + L.P.G LOVATO

                    Коментар


                      #11
                      Ako можеше , няма да го продавам Батерия няма.Ама има захранващ кабел 220 волта. Ама и на 230 си работи без проблеми.

                      Коментар


                        #12
                        Ок ама неможе да се копира визата на харда и да са пусне под дос или се копира ама доса е прецакан на лаптопа
                        Fiat TEMPRA 1.6 i.e. 159A3.048 75Hp + L.P.G
                        Fiat BRAVO 1.4 12V SX 80Hp + L.P.G
                        Fiat TIPO 1.6 i.e. Selecta 159A3.048 75Hp + L.P.G LOVATO

                        Коментар


                          #13
                          при стартиране на виза компютъра увисва . може да се нуждае от рам

                          Коментар


                            #14
                            Хобав кон, ама кьорав и не тегли! Жалко, вече изхвърлих зелето и нямам какво да затискам с него.
                            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                            Коментар

                            Working...
                            X