Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Внос на нови мотори Сузуки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Внос на нови мотори Сузуки

    Мога да внеса следните нови Сузукита от ГерманияModel AN400 K8 GSR600A K7 GSR600A K8 GSX-R600 K8 AN650A K8 DL650A K8 GSX-R1000 K7 GSX-R1000 K8 GSF1250A K8 GSX1300BK K8 GSX1300BKA K8 VZR1800N K8 VLR1800 K8 При интерес ще сметнем цена (типично е 2-3000 лв. под цените в БГ)Имат 2 години международна гаранция която се уважава тук.Продава се с ДДС фактура и всички документи за КАТСъщо и оригинални резервни части Сузуки!
    Прикачени файлове
    F31 BMW 320d

    #2
    DL650A K8 е така наречения V-Strom?ако да, можеш ли да ми кажеш по-конкретна цена?
    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

    Коментар


      #3
      Аз бих искал да попитам, по-стари модели изостанали по складовете дали може да се намерят?Примерно 2006 г., да не казвам чак 2005 г.

      Коментар


        #4
        Към Кики: К7 означава 2007ма!Към charlie: DL650A K8 14200 Лв.
        F31 BMW 320d

        Коментар


          #5
          Аз много добре знам, какво означава К7 и точно за това питам, има ли вариант да се намерят още по-стари изостанали по складовете К6 например Много дилъри разпродават изостаналата стока с огромни намаления, само за да изчистят склада за новите попълнения - за К6 цената би била адски добра, АКО някъде има залежали бройки

          Коментар


            #6
            Не са ни предлагали по стари от К7!Разликата между К7 и К8 е 220 Евро за ДжиеСеР600
            F31 BMW 320d

            Коментар


              #7
              Преди няколко месеца четох оферта за К6 - 13’200лв. цена в България Естествено, такива оферти не достигат до редовия потребител, за съжаление

              Коментар


                #8
                Беше К7! Ние го продадохме! Но цената му реално е по-висока, тази беше компенсация за грешка на немците!Това беше обявата:Продавам Suzuki GSR600A K7 - ABS Чисто нов с 2 години международна гаранция. Монтирана допълнително оригинална аларма SUZUKI. От Германия.цена 13000 лв. с ДДС фактураЦената на Официалния дилър е: 16 098 лв. / 8 231 EUR без алармата (и тя е около 360 лв.)вече с регистрация в КАТ и ГО. Цената остава същата!
                F31 BMW 320d

                Коментар


                  #9
                  Говорех за "GSX-R600" K6 - ТУК го видях

                  Коментар


                    #10
                    Прочетох поста и ми се стори зарибявка! Ние сме взели до сега 4 мотора от немците!3бр. ДжиеСеР 600 К71бр. Интрудер М800 К6 - той до тогава се и произвежда. Всички запалиха от раз (акумулатора ти го пращат отделно клетката, отделно течността и си ги наливаш тук).Между другото вече мога да предложа и:KawasakiER6N blue ER6F black/lime Versys black/green Versys Travel black/green VN900 Custom black VN900 Classic blue Z750 blue Z1000 lime ZX10R lime/orange/black ZX10R Sp-Ed. lime/orange/black 1400GTR black/silver При интерес ще сметнем цена както и АТВта Сузуки!
                    F31 BMW 320d

                    Коментар


                      #11
                      Оооо, интерес има - пари няма.... вече Но определено с офертите за "Кавазаки" ме привлече сериозно, дори само от любопитство!

                      Коментар


                        #12
                        Тurbodieselcomby написа:
                        Прочетох поста и ми се стори зарибявка! Ние сме взели до сега 4 мотора от немците!3бр. ДжиеСеР 600 К71бр. Интрудер М800 К6 - той до тогава се и произвежда. Всички запалиха от раз (акумулатора ти го пращат отделно клетката, отделно течността и си ги наливаш тук).Между другото вече мога да предложа и:KawasakiER6N blue ER6F black/lime Versys black/green Versys Travel black/green VN900 Custom black VN900 Classic blue Z750 blue Z1000 lime ZX10R lime/orange/black ZX10R Sp-Ed. lime/orange/black 1400GTR black/silver При интерес ще сметнем цена както и АТВта Сузуки!
                        Каква е цената за:KAWASAKI VN900 Custom blackСамо нови ли са моторите? Благодаря!

                        Коментар

                        Working...
                        X