Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Ключодържатели Ferrari от Шел

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    sUkI написа:
    Zik написа:
    Ти базикаш ли се за тея цени????????????? Всички в шела миналата или по миналата година бяха по 2,50... Ти си работил там или имаш познат и си ги взел без пари а ся ги продаваш на безумна цена... Стегни се малко... аз мога да ги дам за 3 лева но са ми колекция....
    Пич закво на всяка манджа миродия правиш?Стоката е негова и той си определя цената,нали се сещаш,че преди да заплатиш 2,50 трябва да си заредил определено количество гориво
    И ти пък нали се сещеш че това гориво което си го заредил ще си го изгориш и не е няква преебавка че си си сипал гориво.
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #17
      pecata написа:
      sUkI написа:
      Zik написа:
      Ти базикаш ли се за тея цени????????????? Всички в шела миналата или по миналата година бяха по 2,50... Ти си работил там или имаш познат и си ги взел без пари а ся ги продаваш на безумна цена... Стегни се малко... аз мога да ги дам за 3 лева но са ми колекция....
      Пич закво на всяка манджа миродия правиш?Стоката е негова и той си определя цената,нали се сещаш,че преди да заплатиш 2,50 трябва да си заредил определено количество гориво
      И ти пък нали се сещеш че това гориво което си го заредил ще си го изгориш и не е няква преебавка че си си сипал гориво.
      Е чак пък безумна цена.... Никой не е задължен да купува каквото и да било. А пък ти "Zik" си ги вземи на 2.50 или 3лв. , ако намериш от някаде
      Fiat Punto 1.6 Sporting - My dream car...

      Коментар


        #18
        UP
        Fiat Punto 1.6 Sporting - My dream car...

        Коментар


          #19
          kaka_ani написа:
          UP
          След 2 години като up-ваш е хубаво да кажеш какво е останало и да актуализираш цените.
          Fiat Tipo
          Corsa b комби !

          Коментар

          Working...
          X