Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам кокери - сладури

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам кокери - сладури

    Аз пак продавам Английски златисти кокерчета, че родителите им свършиха работата непредвидено на Кръстова гора пред църквата. Така да се каже, са заченати на свята земя :D Родиха се на 03 октомври и всичките са мъжки. Предават се ваксинирани и с паспорти. Желаещите могат да видят и двамата родители.Цената е 150 лв. на дундьо. тел. 0898 28 34 34 - Данаил
    Прикачени файлове
    преди - TIPO
    сега - VOLVO XC60

    #2
    Колега аз искам да взема едно, но проблема е, че съм от Бургас, а не ми се бият 1000км.. дали някой твой познат няма да пътува насам или не знам и аз .. драсни ми едно ЛС, за да се доразберем.Поздрави.
    Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

    ...E90..incoming..!!

    Коментар


      #3
      Имаш късмет, колега :P . Едно от кученцата заминава за Бургас в средата на ноември при едни приятели в село Полски Извор. До кв. Меден Рудник е. Звънни ми да се разберем, ако наистина искаш да вземеш кутре, и твоето ще пътува заедно с братчето си. Тогава ще са на по 50 дни и ще са заякнали вече достатъчно.
      преди - TIPO
      сега - VOLVO XC60

      Коментар


        #4
        Страшни са имаш ли снимки и на родителите
        Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

        Коментар


          #5
          Мой е бащата - казва се Каспър.
          Прикачени файлове
          преди - TIPO
          сега - VOLVO XC60

          Коментар


            #6
            Колега и аз искам едно,но дали ще можеш да задЪржиш до декември В момента съм извън страната, прибирам се на 22 и направо от летището идвам да си го взема.Пиши ми ако имаш интерес.
            Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

            Коментар


              #7
              Съжалявам, но не се сдържах Много са красиви и сладки, особенно майката
              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

              Коментар


                #8
                stan.s написа:
                Колега и аз искам едно, но дали ще можеш да задЪржиш до декември В момента съм извън страната,прибирам се на 22 и направо от летището идвам да си го взема.Пиши ми ако имаш интерес.
                Ако зависеше от мен с удоволствие бих ти запазил едно кутре до декември, но не ги гледам аз а собствениците на майката. Не ми е удобно да искам да се грижат за него чак до 22 декември при положение, че могат още средата на ноември да му намерят стопанин. Още повече, че вече съм го правил за един приятел, който в последствие се отказа. Да го взема аз да го гледам за месец, но пък бащата ревнува и ще го тормози.
                преди - TIPO
                сега - VOLVO XC60

                Коментар


                  #9
                  dannybo написа:
                  stan.s написа:
                  Колега и аз искам едно, но дали ще можеш да задЪржиш до декември В момента съм извън страната,прибирам се на 22 и направо от летището идвам да си го взема.Пиши ми ако имаш интерес.
                  Ако зависеше от мен с удоволствие бих ти запазил едно кутре до декември, но не ги гледам аз а собствениците на майката. Не ми е удобно да искам да се грижат за него чак до 22 декември при положение, че могат още средата на ноември да му намерят стопанин. Още повече, че вече съм го правил за един приятел, който в последствие се отказа. Да го взема аз да го гледам за месец, но пък бащата ревнува и ще го тормози.
                  Прав си колега,хората не са длъжни да ми пазят дундето при пуложение ,че могат веднага да му намерят стопанин.Аз щях да им го платя сега,и ми се искаше да е като изненада за коледа на детето.Но ще видя ако някой познат идва към София може и да стане сега.Те кога ще са готови да се отделят от майката
                  Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

                  Коментар


                    #10
                    Средата на ноември спокойно вече могат да се отделят от майката. Ако решиш нещо ми звънни по-рано, за да им кажа да оставят едно, че да не ги раздадат - свободни са три.
                    преди - TIPO
                    сега - VOLVO XC60

                    Коментар


                      #11
                      dannybo написа:
                      Средата на ноември спокойно вече могат да се отделят от майката. Ако решиш нещо ми звънни по-рано, за да им кажа да оставят едно, че да не ги раздадат - свободни са три.
                      Добре Иначе как са по характер,правят ли много бели.Аз съм нямал домашно куче досега
                      Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

                      Коментар


                        #12
                        Този ми е първият кокер. Преди него съм имал все големи породи, но пък и живеех в къща с двор. Мога да кажа, че както легендите по отношение на колите (фиат много се трошат, голфовете са железни), така и тези за кучетата по отношение на породите не са верни. Всяко куче си е отделна личност и няма абсолютно никакво унифициране по отношение на принадлежността към дадена порода - тези са много зли, онези пък пакостници..... Какво куче ще имаш като характер си зависи от късмета ти и от възпитанието, което ще му дадеш. Кокерите са идеални компаньони. Жизнени, темпераментни, любвеобилни и умни (все пак съм пристрастен :D ). Малки са като размер и отглеждането в апартамент не ги измъчва. Изискват доста движение - спортна порода са и им е в кръвта да са като навити пружинки. Аз моя го водя много сред природата с мен - море, планина, плуване, тичане по горски пътеки след байк. Изобщо го третирам като пълноправен член на семейството. То и няма как да е при положение, че 12-15 години от живота ти, той ще е винаги до теб и ще те дарява с обичта си.Няма малко куче, което да не прави бели! Подготви се, че първата година и половина ще прави пакости - неизбежно е. Ще има изгризани и повредени предмети. След година и половина (поне при мен беше така) изведнъж улягат и белите намаляват прогресивно. След втората година песът се самоосъзнава като личност и проговаря с поглед. Това е най-общо по въпроса. Ако има нещо, питай.
                        преди - TIPO
                        сега - VOLVO XC60

                        Коментар


                          #13
                          преди - TIPO
                          сега - VOLVO XC60

                          Коментар


                            #14
                            преди - TIPO
                            сега - VOLVO XC60

                            Коментар


                              #15
                              преди - TIPO
                              сега - VOLVO XC60

                              Коментар

                              Working...
                              X