Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам THUNDER TCA-SUPER2 най-мощния усилвател на THUNDER

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам THUNDER TCA-SUPER2 най-мощния усилвател на THUNDER

    Усилватела е пълен комплект:жично дистанционно за увеличаване на силата от шофьорското място, кутии книжки и тн...Усилватела е изключително мощен!!!ОПИСАНИЕ Най-новия и най-мощния двуканален автоусилвател на TNUNDER. Номинална изходна мощност при 4 ома - 2х150 вата Номинална изходна мощност при 2 ома - 2х300 вата Номинална изходна мощност при 4 ома мостово - 1х500 вата Честотна лента - 10Hz - 50KHz Отношение сигнал/шум - >90dB Дистанционно управление с кабел Мултифункционален дисплей, показваш напрежението на акумулатора, температурата на радиаторите, нивото на сигнала на двата канала поотделно и др. Предпазител - 70 А Размери - 295х55х610 мм Ето малко снимки:Цена 190лв(възможен лек коментар за сериозни)За връзка:ЛС или 0898765126
    >>JDM<<

    #2
    Мераклии за яка музика няма ли?Освен да направя клип да видите как раздува дванайски с 350вата RMS и то увеличен на по-малко от половината :D
    >>JDM<<

    Коментар


      #3
      малко му искаш, но на мен ми е много , иначе да съм го отмъкнал
      Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
      Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

      Коментар


        #4
        В момента орварям магазин за кар-аудио и разчиствам всичко що е втора ръка.Някой ако го интересува нещо от марките:Ground Zero Pioneer Kenwood Megavox може да пита > нови с гаранция
        >>JDM<<

        Коментар


          #5
          180 лв.
          >>JDM<<

          Коментар


            #6
            Продаден
            >>JDM<<

            Коментар

            Working...
            X