Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам : sony ericsson К550i - в гаранция

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам : sony ericsson К550i - в гаранция

    Здравейте колегипродавам си телефона - sony ericsson k550i - в отлично състояние - пълен комплект с остатъчна гаранция 1 година и 3-4 месеца към телефона има кутийка , usb кабел за връзка с компютър, зарядно устройство, слушалки (хендс фри) , диск със софтуер, книжки с опътване телефона е в отлично състояние - работи прекрасноцената му е: 170 левааз съм от софияза връзка тел.: 0897/227-447 и лични събощения реални снимки за сега нямам но ще кача
    Fiat Tipo Turbo Integrale | powered by ICIDesign
    Fiat Marea 1.6 16v

    #2
    братленце само информативно един познат си го купи същия преди 2-3 месеца ако не и повече за 100 лева в перфектно състояние успех в продажбата

    Коментар


      #3
      Брей, къде ги намирате тия перфектни телефони за по 100 лв?! Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Остава и гаранция да имат (или поне документи, доказващи произхода)... Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 durex_a, нарушаваш правилата на форума, в частност тези на тази секция:[quote:e640c2485c]
      ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #4
        добре добре извинявам се, ако трябва ще си изтрия поста

        Коментар


          #5
          ами виж и на мен ми се струва неуместно да се коментира подобно нещос оглед на това че в интернет никаде не намирам за под 150-160 лева такъв телефоноще повече че имам документ че е закупен от германос и има година и половина гаранция и на мен ми е интересно как се намират такива телефони за по 100 лева мисля че цената е нормална а и с един лек умерен коментар може да достигне задоволително измерение имайки в предвид цена-качество мисля че телефона не е лош и за 150-160 лева би бил добра покупка
          Fiat Tipo Turbo Integrale | powered by ICIDesign
          Fiat Marea 1.6 16v

          Коментар


            #6
            Не е лош телефона

            Имам едни 130 лв оферирам. Не казвам че не си струва парите в никакъв случай. Ако никой не го иска и продавача го устройва тази цена взимам го.
            Fiat Tipo 1.6 DOHC

            Коментар

            Working...
            X