Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам безжичен рутър Linksys WRT54G v.5

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам безжичен рутър Linksys WRT54G v.5

    Продавам безжичен рутър Linksys WRT54G v.5Купих го от и-бей за приятел, който за съжаление се отказа прди да пристигне машината. Това ми е третото набутване от и-бей за други хора и се заричам повече да поръчвам само на себе си неща.Работи перфектно, изключително лесен за конфигуриране. В момента е с оригиналния си фърмуер, но може да му се качи custom - има много видове които стават и тогава могат да се правят страшно много неща с него - да регулираш силата на излъчван еи хиляда други настройки, както и да се вдигне втори интерфейс и да закача едновременно и PPOe и вътрешна мрежа - както съм направил в къщи.Какво може - вижте тук: http://www.dd-wrt.com/dd-wrtv3/index.phpЦена - 80лв.Единственото е че адаптора му е хамерикански та трябва да му се купи едно едно адаптерче 110-220в - няколко лева е.За контакти - ЛС или 0889322781От Хасково съм, пращам с куриер!Съжалявам за качеството на снимките, правени са с айфон Само последната е със стария ми сони-ериксон, като се усетих че нама фокус айфона...
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #2
    ахах, нали ме приеха във Варна, та се чудя дали да не си взема още един рутер, че и за квартирата ще ми трябва Че може и да ти стана редовен клиент :D

    Коментар


      #3
      kiler_4o написа:
      ахах, нали ме приеха във Варна, та се чудя дали да не си взема още един рутер, че и за квартирата ще ми трябва Че може и да ти стана редовен клиент :D
      За редовни клиенти - 10% отстъпка Сериозно - този е много по-добър от оня, който ти купи и ако е за тебе ще се разберем....
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        Продаден!
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар

        Working...
        X