Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Апартамент в София!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Апартамент в София!

    Колеги, купувам апартамент в София на хубава цена.Става въпрос за двустаен апартамент в кварталите от рода на Овча Купел, Люлин, Младост и други.Както виждате предпочитам да е по-старичко строителство, защото като гледам новите строителства ти продават 4 стаен апартамент 120 кв.м. от които 5 квадрата ти е "апартамента" примерно една баня и останалото стълбища Та за това предпочитам строителството 90-те години.Та ако знаете някой, някъде да продава апартамент ще помоля за контакти.Плащам веднага.Предлагам при хубава сделка, като човек дал ми координатите примерно на някой си и има сделка, бонус - 500 лв
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    виж в нашия сайт и се свържи с колегите от софийския ни офис. Ще те уредят веднага www.bgimoti.com
    Недвижими имоти - продава, купува, наема, отдава.....

    Радвайте се

    Коментар


      #3
      Сега излизайки от вкъщи, видях залепена бележка на входа, че г-жа Еди Коя Си (забравих й името ) продава апартамент в нашия блок, а той е жк Сухата река, 62 кв/м, на 3-ти етаж. Цена не пишеше, но беше даден телефон: 987 26 20 Блока е тухла, 63г строен, 7 етажен.
      Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
      --- в сърцето завинаги... ---
      Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

      Коментар


        #4
        Не си писал панел, тухла или ЕПК? Какъв е бюджета?Аз имах в Овча Купел 2 панелен апартамент, квартала е по-високо и постоянно духа (има някакво течение идващо откъм Банкя).Панелите са най новите в София (1988г. например е Блок 26).Но ти си живееш там и сега доколкото виждам!За Люлин и Младост не те съветвам!
        F31 BMW 320d

        Коментар


          #5
          Sandeto написа:
          Сега излизайки от вкъщи, видях залепена бележка на входа, че г-жа Еди Коя Си (забравих й името ) продава апартамент в нашия блок, а той е жк Сухата река, 62 кв/м, на 3-ти етаж. Цена не пишеше, но беше даден телефон: 987 26 20 Блока е тухла, 63г строен, 7 етажен.
          Обадих се.Естествено агенция. Искат 65кЕ за пълна разруха.Благодаря.
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            Тurbodieselcomby написа:
            Не си писал панел, тухла или ЕПК? Какъв е бюджета?Аз имах в Овча Купел 2 панелен апартамент, квартала е по-високо и постоянно духа (има някакво течение идващо откъм Банкя).Панелите са най новите в София (1988г. например е Блок 26).Но ти си живееш там и сега доколкото виждам!За Люлин и Младост не те съветвам!
            Строителство просто каквото падне. Важното е апартамента да ми хареса, без значение от квартал.Приблизителна сума, също зависи от състоянието и какво има да се прави в апартамента, но приблизително около 60кЕ
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #7
              BO написа:
              Обадих се.Естествено агенция. Искат 65кЕ за пълна разруха.Благодаря.
              Гадини... а изглеждаше сякаш го продава човек, т.е. ако аз си продавах/търсех имот, вероятно бих разлепил такива бележки в кварталите които ме интересуват... Но явно и те го знаят...
              Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
              --- в сърцето завинаги... ---
              Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

              Коментар


                #8
                Честито на печелившите
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  #9
                  BO написа:
                  Честито на печелившите
                  какво стана купи ли?разкажи, че се интересувам и аз, ако искаш на ЛСпоздрави!

                  Коментар


                    #10
                    BO написа:
                    Честито на печелившите
                    Айде, честито и със здраве
                    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                    Коментар

                    Working...
                    X