Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продават се два компютъра.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продават се два компютъра.

    Уточнявам че не ги продавам аз,параметрите ги пиша точно както са ми ги дали.Продава се настолна компютърна конфигурация със следните параметри.P4 631 3GHz 2MB cache s.775RAM: DDR 1024 MBHDD: 200 GBODD: DVD-RW DL/DFVGA: GeForce 7100 128 up to 512MB PCI-EЗаедно с монитор LCD Samsung 19",мишка и клавиатура.Конфигурацията е още в гаранция.Цената е 600лв.Продава се лаптоп.Fujitsu Siemens Amilo Pro V3515Процесора е Intel Celeron 2GHzRAM: 512MBHDD: 80GBODD: DVD-RWЦената е 750лв.За въпроси и информация тук или на телефон:0897617523 - Иво

    #2
    Ето две конфигурацийки (нови, с гаранция), няма нужда да казвам откъде са. Ако стане въпрос за марките, отговора е: всеки сам си решава.
    Прикачени файлове
    Peugeot 407 2.0 HDI

    Коментар


      #3
      Е аз съм си го казал,не ги продавам аз,не са мои компютрите,каквато цена са ми казали че искат,такава съм написал.

      Коментар


        #4
        peho написа:
        Е аз съм си го казал,не ги продавам аз,не са мои компютрите,каквато цена са ми казали че искат,такава съм написал.
        Аз пък, посредством ясно и нагледно сравнение искам да защитя потребителите на форума от злоупотребяващи търговци (не визирам лично теб).
        Peugeot 407 2.0 HDI

        Коментар

        Working...
        X