Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

LG KE850 Prada - 250лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    LG KE850 Prada - 250лв

    Продава се тази Прада. Технически характеристики вижте тук. Ползвана е една година в мрежата на 02 в Англия и е изключително запазена. Държана е постоянно в калъфче, към нея се дават също така и оригиналните Прада слушалки и всичко останало от комплекта.За БГ трябва да се разкодира, затова цената е 250 лв. За контакти лично съобщение или пишете в тази тема.

    #2
    в комплекта има 2 микро СД карти: 1 ГБ. и 256 МБ.!!!!

    Коментар


      #3
      Въпрос...

      Надявам се, че тези две карти са включени в цената. Въпроса ми е по куриер може ли да стане сделката ?

      Коментар


        #4
        Re: Въпрос...

        Tedy_1 написа:
        Надявам се че тези две карти са включени в цената. Въпроса ми е по куриер може ли да стане сделката ?
        да включени са в цената... по куриер може да стане сделката но желателно е да стане директно

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            З

            А съгласен ли си на бартер.Давам ти една Моторола В 3 ХХ ,с карта памет един гигабайт, 3 Г и т.н. и ти давам и една нокиа 6288 и тя е 3Г и със нея ти давам карта 1 ГБ почти нова. И двата телефона са в перфектно състояние!!!0883/350-639 Иван Занков
            Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха ни!!!

            Коментар


              #7
              такаа.. нова цена - 250лв, валидна само за София(не ми се разправя с куриери и тн.) и до четвъртък на обяд!

              Коментар

              Working...
              X